banner6

Yolların bir kısmı asfaltlanıyor

banner37

Yenierenköy Belediyesi, TC Kalkınma ve Ekonomik İşbirliği Ofisi’nin finansmanıyla köy içerisinde asfalt çalışması başlattı.

Yolların bir kısmı asfaltlanıyor
banner150 banner150 banner151

Ayşe BULUT

Yenierenköy Belediyesi, köy içerisindeki bozuk yolların bir kısmında asfaltlama çalışması başlattı.

TC Kalkınma ve Ekonomik İşbirliği Ofisi finansmanıyla başlanan çalışmalarda Yenierenköy-Sipahi anayolunun bir kısmı ve Yenierenköy merkez anayolunun bozuk olan kısımları asfaltlanacak.

Yenierenköy Belediye Başkan Vekili Mehmet Kadı, köy içerisindeki anayolun bir kısmının bozuk ve çukurlarla dolu olması nedeniyle böyle bir çalışma başlattıklarını belirtti.

Yıllarca ihmal edilen Yenierenköy merkez anayolunun çukurlarla dolu ve çökme nedeniyle de dalgalı olduğunu dile getiren Kadı, bu nedenle bir çok trafik kazasının meydana geldiğini veya vatandaşların kaza tehlikesi yaşadığını anlattı.

Yıllarca yaşanan sorun nedeniyle vatandaşların zor anlar geçirdiğine dikkat çeken Mehmet Kadı, TC Kalkınma ve Ekonomik İşbirliği Ofisi’nin sağladığı finans sayesinde asfaltlama çalışmasına başladıklarını söyledi.

Mehmet Kadı, çok kötü durumda olan Yenierenköy – Sipahi anayolunun bir kısmı ile Yenierenköy merkez anayolunun kusurlu kısımlarının asfaltlanacağını belirterek, finansmanı sağlayan TC Kalkınma ve Ekonomik İşbirliği Ofisi’ne teşekkür etti.

 

Güncelleme Tarihi: 28 Mart 2017, 10:03
banner343
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110