Yüreğimiz onlarla birlikte yandı

banner37

Ölümlü trafik kazasında yaşamını yitiren Devrim-Seda Yılmaz çifti, Güzelyurt’ta son yolculuğuna uğurlandı. Yılmaz çiftinin kızlarının feryatları ile babalarının “yolunuz açık olsun” vedası herkesi ağlattı

banner87
Yüreğimiz onlarla birlikte yandı
banner90
banner8

“BAŞINIZ SAĞOLSUN DEMEYİN ONLAR ÖLMEDİ”… Ölümlü trafik kazası kurbanları polis memuru Devrim ve Seda Yılmaz çifti, dün gözyaşlarıyla Yuvacık’ta toprağa verildi. Yılmaz çiftinin ölümü sadece ailelerini değil, ülkemizi de yasa boğdu. Dünkü cenaze töreninde Yılmaz çiftinin kızları Buse ve Çise gözyaşı döktükçe, tüm ülke ağladı. İki kardeşin, “Biz annesiz babasız ne yapacağız. Başınız sağolsun demeyin onlar ölmedi” feryatları, yürekleri dağladı.

Güren TİLKİ

Lefkoşa-Güzelyurt anayolunda meydana gelen trafik kazasında yaşamını yitiren Devrim ve Seda Yılmaz çifti, dün Güzelyurt’ta Yuvacık Mezarlığı’nda toprağa verildi.

Güzelyurt Polis Müdürlüğü’ne bağlı Cürümleri Önleme Şubesi’nde görev yapan Devrim Yılmaz ile eşi Seda Yılmaz için resmi tören düzenlendi, bayrağa sarılı tabutları, polislerin omzunda taşındı.

Güzelyurt Fatih Cami’nde kılınan ikindi namazı esnasında Yılmaz çiftinin kızları Buse ve Çise’nin gözyaşları hiç durmadı. İki kardeşin annesi ve babası için feryatları yürekleri dağladı. Anne ve babalarının fotoğraflarına sarılarak ağlayan iki kardeş, “Keşke biz ölsek onlar ölmese, biz annesiz babasız ne yapacağız. Başınız sağolsun demeyin onlar ölmedi” sözleri, herkesin yüreğini dağladı.

Devrim ve Seda çiftinin babaları Nesime Öztekin ise, evlatlarının tabutuna sarıldı, fotoğraflarını okşadı “Yolunuz açık olsun evlatlarım” diyerek, el salladı. Güçlükle ayakta duran anne Halide Öztekin’e yakınları destek çıktı.

Cenazeye Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, Polis Genel Müdürü Süleyman Mannavoğlu, Güvenlik Kuvvetleri Komutanı Yardımcısı İbrahim Dağman, Meclis Başkan Yardımcısı Zorlu Töre, Sağlık Bakanı Ali Pilli, Güzelyurt Belediye Başkanı Mahmut Özçınar, bölge milletvekilleri, polis teşkilatı ve sevenleri katıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75