banner6

Yusuf Tosun, "Bizim için Ulusal Birlik Partisi Defteri kapanmıştır"

banner37

Yusuf Tosun, "Bizim için Ulusal Birlik Partisi Defteri kapanmıştır"
banner151 banner143

En eski muhtarlar arasında yer alan Ali Tosun’un hayatını kaybetmesi büyük üzüntü yaratırken, Ali Tosun’un oğlu Yusuf Tosun ise UBP’ye sitem etti. Tosun, “Bizim için UBP defteri kapandı.” dedi.

KIBRIS'a ulaşan ve açıklama yapan Yusuf Tosun, kullandığı ifadelerin Girne Kaymakamı Sinan Güneş, Lapta Belediye Başkanı Mustafa Aktuğ, eski belediye başkanı ve babasının arkadaşı Fuat Namsoy ve Ibrahim Erbildim için geçerli olmadığını kaydetti. Tosun, “Bizim için Ulusal Birlik Partisi defteri kapanmıştır.” dedi.

Yusuf Tosun’un mesajı şu şekilde:  

36 sene bır fiil kesintisiz muhtarlık hizmeti veren ve rahmetli olana kadar da muhtar olan KKTC'nin en eski muhtarı, UBP delegesi babamın her seçimlerde telefonunu sürekli arayan, evimizin kapısını her seçimde aşındıran tüm siyasi arkadaşlar cenazemize katılmayarak bizleri onurlandırdınız. Sakın ola bu saatten sonra da olduğumuz yere ayak basmayınız. İçinizde adam gibi adam olan Girne kaymakamı Sn. Sinan Güneş, Lapta belediye başkanı Mustafa Aktuğ , eski belediye başkanı ve babamın arkadaşı Sn. Fuat Namsoy ve Ibrahim Erbildim sizleri bu kefeye koymuyorum.  Ancak bizim için Ulusal Birlik Partisi Defteri kapanmıştır.

Güncelleme Tarihi: 20 Haziran 2022, 16:41
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110

banner104