banner6

Zorlu Töre: Şaşkınlık değil, sürpriz oldu

banner37

Meclis Başkan Yardımcısı Zorlu Töre, “Bakanlar Kurulu listesi, UBP içinde kırgınlık yarattı mı?” şeklindeki soru üzerine, “UBP içinde kırgınlık yok, limonilik var. Kırgınlık sizi partiden koparabilir” yanıtını verdi.

Zorlu Töre: Şaşkınlık değil, sürpriz oldu
banner151 banner143

    Ulusal Birlik Partisi (UBP) Milletvekili, Meclis Başkan Yardımcısı Zorlu Töre, BRT’de bir programına konuk olarak, bugün yaşanan nisap sorununa ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

Genel Kurul’a geç katılan UBP’li vekiller Oğuzhan Hasipoğlu ile Yasemin Öztürk ile ilgili konuşan Töre, “İki arkadaşımız da rahatsız olduklarını ifade ettiler. Sabahleyin bildirmişler, onlar gelmeden nisap sağlanamayacağını görünce gelip katıldılar” dedi.

Bundan sonraki süreçte nisap sorununun yaşanmayacağını söyleyen Töre, “yaşanan nisap sorununun, dün açıklanan Bakanlar Kurulu listesi ile ilgili olup olmadığına ilişkin” soru üzerine, “Hayır, ilgisi olduğunu düşünmüyorum” dedi.

Töre, “Bakanlar Kurulu listesinde sizi şaşırtan değişiklikler oldu mu?” ve “liste sebebiyle kırgınlık yaşandı mı? Şeklindeki sorular üzerine ise şöyle devam etti:

“Şaşkınlık değil, sürpriz oldu. Bakanların yerlerinin değişmesi benim için sürpriz oldu. Bakanlar Kurulu listesiyle ilgili UBP içinde kırgınlık yok, limonilik var. Limoni olursa, üzüntü orta yerden kalkar. Kimisinin 24 saatte, kimisinin 48 saat sürer, günün sonunda bu durum ortadan kalkar. Ancak kırgınlık sizi partiden koparabilir.”

Güncelleme Tarihi: 10 Aralık 2020, 15:07
YORUM EKLE
YORUMLAR
sener uysal
sener uysal - 2 yıl Önce

anlamadim

banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110

banner104