KIBRIS'ta görev değişimi ve birkaç söz

Gazeteniz KIBRIS’ta bazı görev değişiklilikleri oldu.

Uzun zamandır, KIBRIS Gazetesi’ne ve KIBRIS TV’ye hizmet veren arkadaşımız Serhat İncirli, kurumumuzdan ayrıldı.

KIBRIS Medya Grubu’nda yıllardır birçok görevlerde bulunan ve son olarak Haber Müdürlüğü görevini yürüten Serhat İncirli’ye, bugüne kadar kurumumuza başarıyla verdiği hizmetlerinden dolayı çok teşekkür eder, bundan sonraki yaşamında başarılar dileriz.

1998 yılından beridir KIBRIS Gazetesi’nde ‘Muhabir’, ‘Gece Editörü’, ‘Haber Müdürü’ ve ‘Yazı İşleri Müdürü’ görevlerinde bulunan Ali Baturay ise bugünden itibaren “Genel Yayın Yönetmenliği’ görevine getirildi.

Haber Müdürü Yardımcıları Senem Gök, Gizem Özgeç ve Ergül Ernur ise “Haber Müdürlüğü” görevini paylaşacak. KIBRIS’ın bugünden itibaren üç kadın haber müdürü var.

KIBRIS Gazetesi ekibi, her zaman olduğu gibi bundan sonra da halkımıza “en iyi gazeteyi” sunmaya devam edecek.

“Doğru Ses... Doğru Söz... Doğru Haber” ilkesiyle kurulan KIBRIS Gazetesi, bu ilkelerine sadık kalmaya devam ediyor ve çağın gereklerine uygun habercilik anlayışını her geçen gün geliştirerek halkımızın duygularına tercüman oluyor.

Muhabirlerimiz ülkenin dört bir tarafında, tüm haberleri sizlere ulaştırmak için canla başla çalışıyor.

Sorunları gündeme getirip, çözümlerinin bulunması için çaba harcadığımız gibi, güzellikleri de sizlere aktarmak için uğraşıyoruz.

Gazetemizle birlikte eklerimiz de zengin içerikleriyle hizmetinizde olmaya devam edecek.

Deneyimli gazeteci Artun Çağa’nın editörlüğünde hazırlanan ülkemizin tek ekonomi gazetesi “KIBRIS Ekonomi”, zengin içeriğiyle yine her pazartesi gündem yaratmaya devam edecek.

Ergül Ernur’un yönetimindeki “KIBRIS Ekran” ve Serkan Soyalan’ın yönetimindeki “KIBRIS Pazar” yenilikleri ile cumartesi- pazarın yine vazgeçilmezleri olacak.

Serkan Soyalan’ın yönetimindeki günlük ekimiz “Sardunya” da bulmacaları, bilgilendirici, eğlendirici sayfaları ile elinizden düşmeyecek.

Ergül Ernur’un yönetimindeki aylık moda, alışveriş ve yaşam eki “Bazaar” ise bu aydan itibaren “Nasıl Harcayalım?” ismiyle ve yepyeni içeriğiyle okurlarımızın hizmetinde olacak.

Haber merkezimizden, baskı ünitemize, dağıtım şirketimize kadar, kurumumuzda herkes okurlarımıza en iyi gazeteyi sunmak için çalışıyor.

Halkımızın bize gösterdiği ilgiye layık olmak için çalışıyoruz... Bizi seçtiğiniz için çok teşekkür ederiz.

YORUM EKLE