50. Geleneksel İskele Festivali devam ediyor

50. Geleneksel İskele Festivali çerçevesinde yağlı direk bayrak kapma, dalma ve trap skeet yarışları gerçekleştirildi.

50. Geleneksel İskele Festivali devam ediyor
  • 02 Temmuz 2018, Pazartesi 15:29

İskele Belediyesinden yapılan açıklamaya göre, İskele Boğaz’da yer alan 16’ncı yağlı direk bayrak kapma yarışmasının galibi Aytan Tosun oldu. Dalma yarışmasını ise Ahmet Tokgöz kazandı.

Festival kapsamında 16. Abdülkadir Gülcan ve 6. Hasan Aykulu trap skeet yarışmaları ise İskele Atış Poligonu’nda gerçekleşti. 

İskele Avcılık Atıcılık Kulübü, Gülcan ve Aykulu ailelerinin katkıları ile düzenlenen ‘trap skeet’ atıcılık yarışması 7 kategoride 89 kişinin katılımıyla gerçekleştirildi.

Yarışmalarda dereceye girenlere kupaları, İskele Belediye Başkanı Hasan Sadıkoğlu, İskele Belediyesi Meclis üyeleri Çağlar Karadağ, Eray Göksan, Gülcan Ailesi adına Mustafa Gülcan, Kadir Gülcan, Kadir Şöfer, Birol Şöfer ve İskele Avcılık Atıcılık Kulübü adına Salih Aydemir tarafından verildi..

Trap skeet yarışmasında dereceye girenler şöyle:

Avcı: 1.Mehmet Kızıltan, 2.Kadir Şöfer, 3.Eray Göksan; 

Master Avcı: 1.Salih Aydemir, 2.Tonguç Özteknik, 3.Gürdal Sefer; 

Gençler: 1.Selçuk Aydemir, 2.Hüseyin Sermet, 3.Okan Yorgancıoğlu; 

Atıcı: 1.Ali Giritli, 2.Tolga Özyürekliler, 3.Şakir Azizoğlu; 

Veteranlar: 1.Ahmet Gulle, 2.Ahmet Yamaner, 3.Yahya Güden; 

Vuruş Kralı: Mehmet Kızıltan; Gruplar: 1.Salih Aydemir - Birtan Ketenoğlu – Mehmet Kızıltan, 2.Sonat Güneyli – Gürdal Sefer – Şakir Azizoğlu, 3.Ali Giritli – Tahir Akancan – Tolga Özyürekliler

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


yükleniyor

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

YAZARLAR

tümü
    Takımlar O G B M Av P
1 YENİCAMİ AK 30 18 7 5 30 61
2 DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK 30 17 6 7 19 57
3 GAÜ ÇETİNKAYA TSK 30 16 7 7 15 55
4 BİNATLI YSK 30 14 8 8 15 50
5 MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK 30 12 12 6 11 48
6 BAF ÜLKÜ YURDU 30 12 9 9 20 45
7 LEFKE TSK 30 13 5 12 16 44
8 CİHANGİR GSK 30 12 7 11 4 43
9 KÜÇÜK KAYMAKLI TSK 30 13 3 14 -1 42
10 MAĞUSA TÜRK GÜCÜ 30 11 8 11 7 41
11 TÜRK OCAĞI LİMASOL 30 13 2 15 2 41
12 L. GENÇLER BİRLİĞİ SK 30 10 7 13 -8 37
13 GENÇLİK GÜCÜ TSK 30 10 4 16 -25 34
14 YALOVA SK 30 6 7 17 -23 25
15 YENİ BOĞAZİÇİ DSK 30 5 9 16 -35 24
16 OZANKÖY SK 30 4 7 19 -47 19
yukarı çık
Pop Up ek