Anadolu Ateşi’nin 10’uncu okulu Lefkoşa’da açılıyor

banner37

102 ülke, 295 farklı şehirde 45 milyon seyirciYE ulaşan ve 5000 den fazla canlı performans sergileyerek, sanat yolculuğu boyunca istikrarlı bir duruş gösteren Anadolu Ateşi, Lefkoşa M. Yusuf  Galeria da hayata geçireceği dans akademisi ile çocuklarımızı, gençlerimizi ve yetişkinlerimizi dansın büyülü dünyasına davet ediyor.

Anadolu Ateşi’nin 10’uncu okulu Lefkoşa’da açılıyor
banner90
banner8

Anadolu Ateşi Dans Okulları; İstanbul Mecidiyeköy Trump Avm , Başakşehir Mall Of İstanbul Avm, Ataköy Aplus Avm, Beylikdüzü Torium Avm, Ankara Cepa Avm, Antalya Mall Of Antalya Avm, İzmir Westpark Avm, İzmit 41 Burda Avm ve Gaziantep Akademide 3500 öğrenciye eğitim veriyor.  Şimdi de Lefkoşa Akademi ile 10. şubeye ulaşarak, her geçen gün ailesini büyütmeye devam ediyor. Kıbrıs Lefkoşa Akademi, Kıbrıs’ın ilk şubesi olma özelliğini de taşıyor.

Kayıtların devam ettiği ve 12 Ekim 2019’da eğitimlerin başlayacağı Anadolu Ateşi Lefkoşa Akademi’de;

Çocuklar, gençler ve yetişkinler için  farklı branş, program ve müfredatlarda kurs alternatifleri bulunmakta.

Kursların içeriğinde, Anadolu Ateşi ve Kıvılcım repertuarının yanısıra teknik ve temel  eğitimler bulunmaktadır.(Klasik bale, Temel cimnastik) Ayrıca her yıl eğitimlerde, Modern Dans, Street Jazz, Hiphop, Dünya dansları vb. koreografiler de yer almaktadır.

Mustafa Erdoğan Basınla Tanışacak

Anadolu Ateşi Genel Sanat Yönetmeni Mustafa Erdoğan’ın katılımı ile bugün ( 8 Ekim Salı günü saat 14.00’de) M. Yusuf Galeria’da bulunan Anadolu Ateşi Kıbrıs Lefkoşa Akademi’de bir basın toplantısı düzenleniyor. Toplantıya ulusal basının temsilcileri davet edildi.

Güncelleme Tarihi: 08 Ekim 2019, 14:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75