banner6

'Baflılar Panayırı' başlıyor

banner37

Baf Kültür Canbulat ve Dayanışma Derneği, İrfan Nadir 18 Yaş Üstü Engelli ve Rehabilitasyon Merkezi yararına panayır düzenliyor

'Baflılar Panayırı' başlıyor
banner90
banner99

Ahmet İLKTAÇ

Gazimağusa Belediyesi sponsorluğunda, Panayırcılar Birliği’nin desteğiyle Baf Kültür Canbulat ve Dayanışma Derneği tarafından 23 ve 24 Eylül tarihlerinde bu yıl ilk kez “Baflılar Panayırı” düzenleniyor.

Panayırdan elde edilecek gelirle İrfan Nadir 18 Yaş Üstü Engelli ve Rehabilitasyon Merkezi’nin Ahşap ve Seramik Atölyesi’ne çeşitli aletler alınacak.

23 Eylül Cuma günü saat 19.00’da başlayacak ve iki gün sürecek panayırda, ilk gün Doğan Baybora ve Grubu, ikinci gün ise SOS Grubu sahne alacak.

Stant ve tombala geliri bağışlanacak

Baf Kültür Canbulat ve Dayanışma Derneği Kurucu Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Köroğlu, 23 ve 24 Eylül tarihlerinde Gazimağusa Belediyesi sponsorluğunda Baf Kültür Canbulat ve Dayanışma Derneği tarafından Panayırcılar Birliği’nin desteğiyle “Baflılar Panayırı” adlı etkinliği düzenleyeceklerini söyledi.

“Baflılar Panayırı”nın 23 Eylül Cuma günü saat 19.00’da başlayacağını kaydeden Köroğlu, 23 Eylül Cuma günü Doğan Baybora ve grubunun, 24 Eylül Cumartesi günü de SOS müzik grubunun sahne alarak katılımcılara eşsiz müzik dinletileri vereceğini bildirdi.

Köroğlu, Panayırcılar Birliği’nin aldığı karar doğrultusunda 100 TL’den kiralanacak stantların gelirinin tümünün, ayrıca derneklerinin düzenleyeceği tombala çekilişinden elde edilecek gelirin yarısının İrfan Nadir 18 Yaş Üstü Engelli ve Rehabilitasyon Merkezi yararına kullanılacağını açıkladı.

Köroğlu, tombala çekilişinden elde edilecek gelirin diğer yarısının da çekilişi kazanana ikramiye olarak verileceğini bildirdi.

Köroğlu, “Baflılar Panayırı’ndan” elde edilecek gelirle İrfan Nadir 18 Yaş Üstü Engelli ve Rehabilitasyon Merkezi’nin Ahşap Atölyesi ve Seramik Atölyesi’nde kullanılmak üzere çeşitli aletler alınacağını dile getirdi.

Geliri iyi olan iş adamlarından bu tür etkinliklere destek vermelerini rica eden Köroğlu, her şeyin devletten beklenmemesi gerektiğine değindi.

Köroğlu, kendilerinin gönüllü bireyler olarak yardımlaşmaları görev bildiklerini belirterek kendilerinin gönül koydukları, yardım içeren organizasyonlarda iş insanların maddi ve manevi destek beklediklerini açıkladı.

Güncelleme Tarihi: 22 Eylül 2016, 10:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner104