banner6

Beatlemania Girne'ye geliyor

banner37

Popüler müziğin efsanevi grubu Beatles’ın taklidi, ‘Acoustic 4’ ile birlikte Girne Amfi Tiyatrosu’nda meraklılarıyla buluşmaya hazırlanıyor.

Beatlemania Girne'ye geliyor
banner8

Anne CANALP

Efsanevi İngiliz müzik grubu The Beatles’ı gerek müziğiyle gerekse kostümleriyle en başarılı şekilde temsil eden Beatlemania, Girne Amfi Tiyatrosu’nda sahne alacak.

Beatlemania’nın ‘Acoustic 4’ grubuyla beraber sahne alacağı konserde, sevilen parçalar ‘Love Me Do’dan ‘Let it Be’ye kadar pek çok parça seslendirilecek.

Sivil yardım kuruluşlarına bağış toplamak amacıyla organize edilen konser, 16 Eylül Cumartesi akşamı saat 19.00’da Girne Amfi Tiyatrosu’nda gerçekleştirilecek.

Beatlemania dörtlüsünde Paul olarak Dave Peterson, John olarak John McDonough, George olarak Nick Bold ve Ringo olarak Dave Gee preformans sergileyecek.

Organizatör Laurence Floyd, “Şov başladıktan sonra Eleanor Rigy ve Paperback Writer için kostüm değişimi olacak. Ardından Sergeant Pepper dönemine uzanacağız. White Album, Abbey Road ve Let it Be ile de şovumuz sona erecek. Kapılar saat 18.00’de açılacak. Bu nedenle benim önerim şova erken gelmeniz. Ayrıca yiyecek ve içecek alabileceğiniz iki standımız mevcut” dedi. Floyd, “Bu şovun, sivil yardım kuruluşlarına

yardımcı olacağını düşünüyoruz. Olumlu sonuç almamız durumunda, şovu gelecek yıl da tekrarlamayı planlıyoruz” şeklinde konuştu.

banner134

Daha fazla bilgi için ‘0533 879 6892’ numaralı telefondan Laurence Floyd’a ulaşabilirsiniz.

 

Güncelleme Tarihi: 03 Eylül 2017, 13:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88