Çocuklar için sahnedeydiler

banner37

Lefkoşa’nın Çağlayan bölgesinde bulunan çocuk yuvası yararına Lefkoşa Atatürk Kültür Merkezi’nde “Sen De Bir Umut Ol” konseri düzenlendi.

Çocuklar için sahnedeydiler
banner87

Ayşe Kişmir’in koordinatörlüğünde, Çamay Çiçekseven’in sunuculuğunda düzenlenen gecede konuşma yapan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Zeki Çeler, bu gibi etkinliklerin önemine işaret ederken, bu farkındalığı kazandırmak adına bakanlığın çalışmalarına devam ettiğini söyledi.

Kültür Dairesi Müdürü Şehbal Hamzaoğulları ise Kültür Dairesi’nin kapılarının yardım etkinliklerine her zaman açık olduğunu söyleyerek projede emeği geçen herkese teşekkür etti.

Sosyal Hizmetler Dairesi Müdürü Aydan Başkurt da etkinliklerle küçük umutların büyüdüğünü ve bir çığ haline dönüştüğünü vurguladı.

Kemal Saraçoğlu Lösemili Çocuklar Kanserle Savaş Vakfı Direktörü Övgü İnce, donör olmanın önemine vurgu yaptı ve bu tür sosyal projelerin umutları yeşerttiğini belirtti.

Konuşmaların ardından gecede ilk sahneyi Yükselen Deniz aldı ve Kıbrıs şarkıları seslendirdi.

Yükselen Deniz’in ardından sahne alan müzisyenler Serkan Soyalan, Çağdaş Öğüç, Umut Zeytin, Ergi Özbek, Mustafa Baykent, Altekin Erginel ve Ogan Güntem dinleyicilere doyumsuz bir gece yaşattı.

Güncelleme Tarihi: 26 Ekim 2018, 09:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER