banner6

Çocuklar 'su ve yaşam'ı fotoğraflayacak

banner37

Telsim ve FODER “Çocuk Gözüyle” fotoğraf yarışması düzenliyor

Çocuklar 'su ve yaşam'ı fotoğraflayacak
banner150

banner150

banner99

Telsim ve Kıbrıs Türk Fotoğraf Derneği (FODER) işbirliğiyle 4 yıldır düzenlenen “Çocuk Gözüyle” fotoğraf yarışması, bu yıl “Su ve Yaşam” temasıyla düzenleniyor.

Yarışmaya katılmak isteyenler 3 Nisan 2017 tarihinden itibaren www.kktctelsim.com/kss adresinden online başvuru yapılabilecek.

Telsim ve FODER arasında protokolünün imzalandığı toplantıya, Telsim Genel Müdür Yardımcısı Fevzi Tanpınar ile FODER Başkanı Mehmet Gökyiğit katıldı.

Telsim Genel Müdür Yardımcısı Fevzi Tanpınar, “Geçtiğimiz yıllarda çok keyifli sonuçlar ortaya çıktı. Bu yıl da öyle olacağına inanıyoruz. Bu yılki temamız Fotoğraflarla Benim Kıbrıs’ım yarışmasında kullandığımız, Kıbrıs’ta Su ve Yaşam” dedi. Çocuk gözüyle su ve yaşamın nasıl ele alınacağının önemli olduğunu vurgulayan Tanpınar, “Bizde onların bakış açısını yakından görme ve bu heyecanı tatma fırsatı yakalayacağız” dedi.

Tanpınar, FODER’e işbirliğinden dolayı teşekkür ederek, “Su, dediğimizde bir bardak sudan, çevremizdeki hayvanların içtiği suya veya bir su birikintisinin yansımasına kadar birçok görüntü olabilir” diye konuştu. Bu yıl da yine ciddi bir katılım beklediklerini ifade eden Tanpınar, “Şimdiden yarışmaya katılacak tüm çocuklarımıza başarılar diliyorum” dedi.
 

Gökyiğit: Çocukların ortaya çıkaracakları eserleri merakla bekliyoruz

FODER Başkanı Mehmet Gökyiğit, Çocuk Gözüyle yarışması için Telsim ile bir kez daha protokol imzalayacaklarını ifade ederek, bu yıl dördüncüsünü gerçekleştirecekleri yarışmada, çocukların ortaya koyacakları eserleri merakla beklediklerini dile getirdi.

Gökyiğit “Yarışmadaki amacımız hem çocukları sanat konusunda cesaretlendirmek, hem de su gibi ülkemiz için önemli bir konuda farkındalık yaratmak” dedi. Gökyiğit başvuruların kktctelsim.com adresinden online olarak yapılacağının altını çizerek, yarışmacıların en az iki en çok dört fotoğrafla katılabileceklerini vurguladı. Yarışmada kazananları güzel ödüllerin beklediğini söyleyen Gökyiğit, “Hediyelerin yanı sıra sergileme hakkı kazanan tüm yarışmacılara Foder olarak üç haftalık “Temel Fotoğrafçılık Eğitimi” vereceğiz” dedi. Gökyiğit tüm İlkokul ve Ortaokul öğrencilerini yarışmaya katılmaya davet etti.

En fazla dört fotoğrafla katılımda bulunulabilir

Her katılımcı yarışmaya en az iki en fazla dört eser gönderebilecek. Yarışmaya gönderilecek eserlerin herhangi bir yerinde katılımcının kimliğini belirten herhangi bir yazı veya işaret bulunmamalıdır. Her fotoğrafa yedi rakamdan oluşan bir rumuz ve eserin ismi yazılmalıdır (örnek: 2345617_Selimiye).

Çocuklar İlkokul ve Ortaokul olmak üzere iki ayrı kategoride yarışacaklar. Yarışmanın birincisine HTC 820, ikinciye Vodafone Mini Tab 7 ve üçüncüye Powerbank hediye edilecek. Her kategoride verilecek Telsim Özel Ödülü’ne ise Vodafone Smart 7 cep telefonu armağan edilecek. Yarışma ile ilgili bilgi almak isteyen kişiler, yarışmanın katılım koşullarına ve şartnamesine //www.kktctelsim.com/cocuk-gozuyle-fotograf-yarismasi ve www.kktcfoder.com sayfasından ulaşılabilir.
 

Güncelleme Tarihi: 22 Aralık 2016, 11:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner104