Derviş Beyit ve Hasan Okanar’ın objektifinden; Salih Oral portreleri

banner37

Derviş Beyit ve Hasan Okanar’ın objektifinden; Salih Oral portreleri
banner99

   Kıbrıs Fotoğraf Sanatı Derneği (KIFSAD) üyelerinden Nihal Sakarya, Nilgün Çolakoğlu, Ahmet Dağbaşı, Nurettin Şehitoğlu, Cem Cengiz, Hasan Darçın, Özhan Özatay, Emre Gürsev, Emine Üzmez, Mete Algün, Cahit Arkut, Mehmet Türkelman, Yıltan Taşçı, Emel Sefer, Nilgün Ortaş, Ahmet Haraç, Mehmet Gül, Derviş Beyit, Hasan Okanar, Aliye Bozdağ ve Ayşe Ruh Oğuz; geçen yıl 11 usta sanatçımız ile çalışıp “Sanat Çınarlarımız” adıyla mükemmel bir sergi ve belgesel sergi kataloğu hazırladı.

   “Sanat Çınarlarımız” fotoğraf sergisi, 4 Aralık 2018’de Lefkoşa Atatürk Kültür Merkezi Sergi Salonu’nda açıldı. Her fotoğrafçının beşer fotoğrafından oluşan ve toplamda 105 fotoğrafın yer aldığı sergide; değerli sanatçılarımız Semral Öztan, Mustafa Tozakı, Aytaç Çağın, Emin Çizenel, Arman Ratip, Orbay Deliceırmak, Musa Kayra, Yaşar Ersoy, Mehmet Ertuğ, Salih Oral ve İsmail Bozkurt’un çekilen fotoğrafları sanatseverlerle buluştu.

   Bugünkü seçkimde, Derviş Beyit ve Hasan Okanar’ın KIFSAD’ın “Sanat Çınarlarımız” sergisinde sergilenen Salih Oral portrelerini beğeninize sunuyorum.

banner134

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75