banner6

Dilirga şarkısı herkesin beğenisini topladı

banner37

Müstakbel Damat’da “Dillirga” şarkısı

Dilirga şarkısı herkesin beğenisini topladı
banner151

11 Kasım’da vizyona giren ve Kıbrıs’ta çekilen başrollerini İlker Ayrık, Hande Soral, Erdal Özyağcılar’ın paylaştığı, oyuncu kadrosunda ise Ayça Erturan, Ahu Sungur, Suat Sungur, Nilgün Kasapbaşoğlu, Bilge Şen, Ferdi Akarnur ve Yücel Erten gibi ünlü oyuncuların paylaştığı, yapımcılığını ise Pervasız Yapım’ın üstlendiği 'Müstakbel Damat' filmin kısa zamanda herkesin beğenisini kazandı.

Davette Hande Soral-İsmail Demirci, Zara, Bensu Soral, Bedirhan Soral, Didem Balçın, Murat Akkoyunlu, Murat Şeker, Birol Güven-Burcu Güven, Aytaç Uşun ve eşi Şirin Kılavuz Uşun, Müfit Can Saçıntı, Hakan Bilgin, Meral Çetinkaya, Süleyman Orakçıoğlu, Alper Rende, Atakan Özyurt ile eşi Selen Özyurt, Pervin Ersoy, Gamze Cizreli gibi isimler yer aldı.

Sinema Flimin’de Kıbrıs’ın mili şarkısı olan sözlerini Cemal Özgürsel’in yazdığı “ Dillirga” şarkısını Grup Gripin ve oyuncular hep birlikte seslendirdi.

Sinema filimin de Portakal Atışalım şarkısı da yer alırken ayrınca ünlü sanatçı İntizar ise “Mağusa Limanı’nı “ başarılı bir şekilde yorumladı.

YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner110

banner104