Dört gözle beklenen film “Tenet” vizyonda

banner37

Dört gözle beklenen  film “Tenet” vizyonda
banner90
banner99

Murat OBENLER
 

banner134
   Ülkemizde yaşanan Covid-19 pandemisi nedeniyle Mart 2020 ortalarında perdelerini kapatan ülkemizdeki sinemalar 5 aylık aradan sonra 14 Ağustos itibarı ile filmlerini izleyiciyle buluşturmaya başladı.

   Bu hafta ise hem yönetmen Christopher Nolan’ın imzası olması nedeniyle sinemaseverlerin heyecanla beklediği hem de gişede önemli bir rakam umuduyla sinema işletmecilerinin dört gözle beklediği “Tenet” filmi vizyonda olacak.
   Bazı sinemalarda ise Scott Martin'in yönettiği, Jason Patric, Lou Diamond Phillips, Danny Trejo’nun oynadığı aksiyon, Western türündeki “Big Kill Kasabası” ve Izzy Clarke’nin yönettiği animasyon “Dinazorlar” , Bülent Aydoslu’nun yönettiği ve Buse Sevindik, Ömer Polat, Onur Çimen’in oynadığı korku “Cin Bebek 2”, Max Barbakow’un yönettiği ve Andy Samberg, Cristin Milioti, J. K. Simmons’un oynadığı romantik-komedi “Palm Springs”, Stephen S. Campanelli’nin yönettiği, Sladen Peltier, Forrest Goodluck, Ajuawak Kapashesitîn oynadığı bol ödüllü dram “Kızıl Şampiyon” ve “47 Metre Derinde: Kafes” da gösterimde olacak.
   Sinema işletmeleri sinemaseverleri belli tedbirlere uyulması koşulu ile salona alacak. Seyircilerin fuaye alanında maske takması mecburi olurken salon içerisinde de maske takılması önerilecek. Sinema işletmeleri girişlerinde ateş ölçer ve antibakteriyel sıvı dezenfektan bulunduracaklar. Sinemaseverler binaya ateşleri ölçüldükten sonra ve kayıt tutularak alınacaklar. Sinemaseverlerin salon içerisindeki oturma düzeninde de sosyal mesafe göz önünde bulundurulacak.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75