'Fine Talks'un konuğu Fotoğraf Sanatçısı Hasan Hüseyin oluyor

banner37

Kıbrıs Amerikan Üniversitesi (KAÜ) Güzel Sanatlar Fakültesi’nin üniversite öğrencilerine yönelik ve halka açık yapılan “Fine Talks” adı altındaki seminerler dizisinin ikinci konuğu reklam ve moda fotoğrafçısı Hasan Hüseyin olacak.

'Fine Talks'un konuğu Fotoğraf Sanatçısı Hasan Hüseyin oluyor
banner87

“Güzel Konuşmalar” anlamına gelen “Fine Talks” isimli seminerler güzel sanatlar, mimarlık ve iletişim alanlarında başarı kazanmış kişilerin mesleki deneyimlerini aktarmalarından oluşuyor.

 Kıbrıs doğumlu olan Hasan Hüseyin; reklam ve moda fotoğrafçılığında Türkiye başta olmak üzere yurtdışında da adından başarıyla söz ettiren bir sanatçı olarak, öğrencilere meslek hayatında karşılaştığı zorlukları ve başarı sırlarını aktararak merak edilen soruları yanıtlayacak.

Roman, Desa, MCLarie, Adidas, Ramsey, Network ve Blomberg gibi markaların reklam çekimlerine imza atan Hasan Hüseyin, seminerde kamera arkası deneyimlerine de yer verecek.

Hasan Hüseyin’in “Fine Talks” kapsamında yer alacağı seminer 8 Kasım 2018 Perşembe günü Arabahmet Kültür Evi’nde KAÜ’ye ait uygulama atölyesinde gerçekleşecek. İki haftada bir yapılacak ve çok değerli isimlerin yer alacağı seminerlere ilgi duyan herkesin davetli olduğu bildirildi.

Güncelleme Tarihi: 07 Kasım 2018, 10:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER