“Kahkahalarla Ağlıyorum”

banner37

“Kahkahalarla Ağlıyorum”
banner90
banner99

Kitap Önerisi

ALİYE ÖZENCİ (8)

Ahmet Kondoz, namı değer ‘Dilruba Sultan’ hayatını anlattı

“Kahkahalarla Ağlıyorum”

banner134

   Ülkemizin tanınmış simalarından Ahmet Kondoz, 2014 yılında kendi hayatını konu alan ‘Kahkahalarla Ağlıyorum’ kitabını yayımladı.

   Herkes onu; dış görünüşüyle, esprili, güler yüzüyle sahnelerden veya televizyon programlarından tanıyor. Kondoz aslında bir öğretmen hem de oldukça başarılı eğitimciydi. Yaşadığı sorunlar dolayısıyla hayatı bambaşka bir hal aldı. Bilinmeyen iç dünyasını ise, tüm gerçekliğiyle ‘Kahkahalarla Ağlıyorum’ kitabıyla okuyucuya anlattı.

   Kitabın kapağı Ahmet Kondoz’un hislerini ve duygularını tam anlamıyla anlatmakta. Kapak fotoğrafı insanlar tarafından ön yargıyla karşılanmış olsa da kitap satışa sunulduktan sonra büyük ilgi gördü.

   Kitap hüzünlendirip, düşündüren dram ve komedi tadında 219 sayfadan oluşan ve bölümler arası başlıkların yer aldığı keyifle okuyacağınız bir eser.

    Ahmet Kondoz’la 2014 yılında yaptığım söyleşide ikinci kitabını yazmaya başladığını söylemişti. ‘Yaşanılmış Hayatlar’ isimli ikinci kitabında, yine gerçek hayattan birçok kişinin yaşadığı ama kimsenin bilmediği ikinci dünyalarını yüzlerdeki maskeleri anlatacaktı. Fakat yaşadığı sağlık sorunları ve maddi sıkıntılar yüzünden kitabını yayınlayamadı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75