banner6

'Karatahta' oyunu Güzelyurt'ta sahnelenecek

banner37

Karatahta tiyatro oyunu, 1 Kasım Çarşamba akşamı saat 20.00’de, Güzelyurt Geliştirme ve Kalkındırma Derneği’nin (GÜKAD) organizasyonuyla Güzelyurt’ta ilk kez sahnelenecek.

'Karatahta' oyunu Güzelyurt'ta sahnelenecek
banner150 banner151 banner143

GÜKAD’dan verilen bilgiye göre, bugüne kadar tiyatro severlerden yoğun ilgi gören Karatahta oyunu, Kalkanlı’daki, Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) Kültür ve Kongre Merkezi’nde sahne alacak.

Geçen sezon sahnelenen oyunda, engellilerin günlük yaşamda yaşadıkları sorunlar komik bir dille ele alınırken, "engellilerin sorunlarından çok onları engelleyenlerin sorunu ne?" sorusu soruluyor.

Cem Aykut’un yönettiği, Orkun Bozkurt, Aysan Özcezarlı ve Cem Aykut’un yazdığı kara mizah türündeki Karatahta oyunu, Lefkoşa Belediye Tiyatrosu Yetişkinler Atölyesi oyuncuları ve Kıbrıs Türk Ortopedik Özürlüler Derneği’nden gelen üyelerden oluşan bir ekiple sahne alıyor.

Bilet temin noktaları

Giriş ücreti 15 Türk Lirası olan Karatahta oyunu için tiyatro severler davetiyelerini, Dr. Elşen Mülazimoğlu Kliniği, Avukat Mehtun Muslu Ofisi, Aşar Eczanesi, Gülsen Eczanesi, Kansoy Matbaacılık ve Ferah Umut Ceylan Şoför Okulu’ndan oyun öncesinde temin edebilecek.

Güncelleme Tarihi: 27 Ekim 2017, 15:01
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110