KED, Hamzaoğulları'nı kutladı

banner37

Kıbrıs Edebiyat Derneği, Kültür Dairesi Müdürlüğü’ne atanan Şehbal Hamzaoğulları’na yeni görevinde başarılar diledi, Daire Eski Müdürü Nilay Tunçalp’a da hizmetlerinden dolayı teşekkür etti.

banner87
KED, Hamzaoğulları'nı kutladı
banner90
banner8

Kıbrıs Edebiyat Derneği (KED) bir açıklama yaparak Kültür Dairesi Müdürlüğü görevine atanan Şehbal Hamzaoğulları’nı kutladı ve görevinde başarılar diledi.

KED Asbaşkanı Serkan Soyalan tarafından yapılan yazılı açıklamada Lirik Şiir Grubu ve KED bünyesinde birlikte çalıştıkları Şehbal Hamzaoğulları’nın Kültür Dairesi Müdürlüğü’ne atanmasının kendileri açısından gurur verici bir gelişme olduğunu söylerken, Hamzaoğulları’na da yeni görevinde başarılar diledi.

Hamzaoğulları’nın yerine Taşçı atandı

KED Asbaşkanı Soyalan ayrıca, atamanın gerçekleşmesiyle birlikte KED Genel Sekreterlik ve Lirik Şiir Grubu üyeliği görevini sürdüren Hamzaoğulları’nın Yönetim Kurulu’na sunduğu bu görevlerinden istifa dilekçesini de Yönetim Kurulu olarak değerlendirdiklerini kabul ettiklerini söyledi. Yine KED Yönetim Kurulu içinde yeni görevlendirme yaptıklarını da vurgulayan Soyalan, Şehbal Hamzaoğulları’nın istifasıyla boşalan Genel Sekreterlik görevine, Yönetim Kurulu Üyesi Canan Taşçı’nın atandığını da söyledi.

Soyalan son olarak Kültür Dairesi Müdürlüğü süresince, hizmetlerinden ve ülkemiz kültürüne kazandırdıklarından dolayı Kültür Dairesi Eski Müdürü Nilay Tunçalp’a da teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 31 Temmuz 2018, 10:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75