banner6

Kemal Saraçoğlu Vakfı ve Temiz Kıbrıs Hareketi yararına konser düzenleniyor

banner37

KKTC Kültür Dairesi Müdürlüğü himayelerinde ve Temiz Kıbrıs Hareketi’nin düzenleneceği Kemal Saraçoğlu Lösemili Çocuklar ve Kanserle Savaş Vakfı ve Temiz Kıbrıs Hareketi yararına Ateş ve Diva “Music on Fire” konseri düzenleniyor. 

Kemal Saraçoğlu Vakfı ve Temiz Kıbrıs Hareketi yararına konser düzenleniyor
banner151

Grammy Ödül adayı Opera Sanatçısı ve KKTC vatandaşı Demetra Mustafaoğlu’nun önderliğinde, İstanbul’da yaşayan Uluslararası tanınmış Kontratenor Nuri Harun Ateş ve KKTC’nin genç ses ve sahne sanatçılarından 11 yaşındaki Peri Sualp’ın sahne alacağı konserde İstanbul’dan gelecek olan Piyano Sanatçısı Önder Cebeci ve KKTC’nin Çello Sanatçılarından Muharrem Cemoğlu konsere eşlik edeceklerdir. Konser sırasında balerin Evgenia Zhilskaya danslarıyla şova renk katacaktır. Opera, Broadway, Disney, Türkçe ve İngilizce Pop Müziklerinden oluşacak konser, özel ışık, kostüm ve sahne düzenlemesiyle izleyicilere unutulmayacak anlar yaşatacaktır. Ateş ve Diva “Music on Fire” Konseri 28 Ekim 2017 Cumartesi günü saat 20.00’da Bellapais Manastırında gerçekleştirilecektir.

Konser öncesinde 18.00-19.45 saatleri arasında Arlinkino Cyprus tarafından düzenlenecek olan, çocuklara yönelik kostüm partisi ile farklı aktivitelerin de yer alacağı oyunlar oynanarak çocuklara eğlenceli vakitler yaratılacaktır.

50 TL bağış karşılığı olan biletlere konser öncesi yapılacak ikramlar dahildir. Gelirin Kemal Saraçoğlu Lösemili Çocuklar ve Kanserle Savaş Vakfı ve Temiz Kıbrıs Hareketi yararına bağışlanacağı konsere tüm halkımızı bekleriz. Biletler Lefkoşa ve Girne Deniz Plazalar’dan, Şah Market’ten, Bellapais Manstırı’ndan ve Kemal Saraçoğlu Vakfı’ndan temin edilebilmektedir.

Güncelleme Tarihi: 25 Ekim 2017, 16:18
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner75

banner88

banner110