banner6

Kitaba ilgi büyüktü

banner37

Nazime Önder yayımladığı ilk kitabı “Sabırsız Derviş, Murat’la Nasıl Buluşur”u tanıttı

Kitaba ilgi büyüktü
banner151 banner143

Aliye ÖZENCİ

Nazime Önder, ‘Sabırsız Derviş, Murat’la Nasıl Buluşur’ kitabını geçtiğimiz akşamlarda The Palm House’ta tanıttı. Kitabın tanıtım gecesinde, büyük ilgi vardı.

Nazime Önder’in ilk yayını olan biyografik - deneme ve şiir türündeki kitabı, 108 sayfa. Kitabın editörlüğünü Hüseyin Ağlamaz yaptı.

Yazmış olduğu kitabıyla, kendi içinde olan sevgiyi okuyucuyla paylaşan yazar, ortaokul yıllarında tuttuğu günlüğün bugün kitabını yayınlanmasında büyük rol aldı.

Kitabın tanıtım gecesinde Nazime Önder’in oldukça heyecanlı olduğu gözden kaçmadı. Kendine destek ve yanında olan herkese ayrı ayrı teşekkür etti.

Nazime Önder kitabının tanıtım gecesinde yaptığı konuşmada, çevresindeki insanların kendini sürekli gülen, seven ve mutlu bir insan olarak gördüklerini, içindeki bu duyguları okuyucuyla paylaşmak düşüncesiyle bu yola çıktığını anlattı. Konuklara yeni kitaplarının da olacağını müjdeledi.

Geceye konuk olarak katılan Hüseyin Ağlamaz da, kitabın editörlüğünü yapmaktan mutluluk duyduğunu, güzel bir yolculuktan harika bir eser ortaya çıktığını gururlanarak söyledi.

Güncelleme Tarihi: 27 Eylül 2016, 10:23
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110

banner104