banner6

Kitabından elde ettiği tüm geliri bağışladı

banner37

“Nergis Kokuludur Sevgim” isimli ilk şiir kitabının tüm gelirini Engelsiz Yaşamı Destekleme Derneği’ne ve SOS Çocukköyü Derneği’ne bağışlayan Hüsniye Emel Özer, bağış çeklerini dernek başkanlarına takdim etti.

Kitabından elde ettiği tüm geliri bağışladı
banner151 banner143

Engelsiz Yaşamı Destekleme Derneği’nin sekreterliğini de yürütmekte olan Hüsniye Emel Özer, Foto Olgun ve Packsel sponsorluğunda çıkardığı ilk şiir kitabı “Nergis Kokuludur Sevgim”in satışından elde edilen tüm geliri, Engelsiz Yaşamı Destekleme Derneği’ne ve SOS Çocukköyü Derneği’ne bağışladı.

Engelsiz Yaşamı Destekleme Derneği’nden yapılan açıklamaya göre, derneği ziyaret eden Özer, 15 bin TL tutarındaki bağış çekini Yönetim Kurulu Başkanı Güliz Kaner’e takdim etti.

Derneğin yönetim kurulu üyelerinin de katıldığı ziyarette bağış çekini alan Engelsiz Yaşamı Destekleme Derneği Başkanı Güliz Kaner, okurları böylesi güzel bir kitapla buluşturduğu için Hüsniye Emel Özer’i tebrik ederken, büyük bir duyarlılık sergileyerek kitap satışından elde edilen gelirin bir kısmını Engelsiz Yaşamı Destekleme Derneği’ne bağışlamasından dolayı teşekkürlerini iletti.

Özer, geçtiğimiz günlerde SOS Çocukköyü Derneği’ni de ziyaret ederek, önceden verdiği 150 kitaba ilave olarak kitabın satışından elde edilen 8 bin TL tutarındaki bağış çekini de derneğe takdim etmişti.

Hüsniye Emel Özer, kitabının gördüğü ilgiden çok memnun olduğunu belirtirken, satışlardan elde ettiği tüm geliri bu iki derneğe bağışlamış olmaktan duyduğu mutluluğu ifade etti.

Güncelleme Tarihi: 14 Ekim 2016, 15:55
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110

banner104