Maki'de coşku, heyecan ve adrenalin hiç düşmedi

banner37

Onlarca etkinlik ve müzikle dolu 3 günlük festival, adanın kuzey ve güneyinden gençleri buluşturdu

Maki'de coşku, heyecan ve adrenalin hiç düşmedi
banner90
banner8

Murat OBENLER

Mehmetçik Belediyesi Bafra Halk Plajı'nda gerçekleştirilen Maki Festivali, adanın dört bir yanından gençleri buluşturdu.

banner134
Üç gün boyunca birçok yerli müzik grubunun sahne aldığı, canlı konserlerin ve DJ performanslarının yeraldığı festivalde çeşitli müzik türlerinin eşliğinde gençler doyasıya eğlendi. Gün içerisinde müzik, yoga, nefes teknikleri, dans, fitness, origami ve geri dönüşüm atölye çalışmalarının da yapıldığı festivalde gün boyunca çeşitli yiyecek-içecek, takı-aksesuar, ikinci el giysi, eşya ve organik ürünlerin satışı yapıldı.

Çadır kurulumu ile alanda konaklama imkânı da olan festivalde yerli üretimi destekleyen barlar ve 23 adet stand kuruldu.

Cazdan rocka, reggaeden skaya türlerin buluştuğu sahne

İnal Bilsel, Limestone, Atesh K, Fuat Kutrafalı, Ankh of Anubis, Ersen Sururi, Bunfyaf, Manauella, G. Dubz, Stingray, Lick, Latin Gardash, DJ Monday, Marlia Project, Tetra, Redox, Tarkan Teymen, CK Ohmzy, Tuner, Rasim, Hasan Sayılı Band, DJ. Arman, Radio Pangea, Pan Khaos, Iondub, DJ On the Moon, Songs Across Boundries’in (Melodi Var Öngel-Serkan Kaya) sahne aldığı festivalde coşku, heyecan ve adrenalin hiç eksik olmadı.

Güncelleme Tarihi: 11 Eylül 2018, 08:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75