“Nor ve Betmez” İskele’de sahnelendi

İskele Belediyesi 9. Kültür&Sanat Günleri dün akşam, Beyarmudu Belediyesi Güney Mesarya Halk Tiyatrosu’nun sahneye koyduğu Nor&Betmez isimli oyunu ile devam etti.

“Nor ve Betmez” İskele’de sahnelendi
  • 15 Mart 2018, Perşembe 12:20

Belediyeden yapılan açıklamaya göre,  İskele Belediye Başkanı Hasan Sadıkoğlu, Lefkoşa’daki bir toplantısından ötürü katılamazken, oyunu izlemeye gelenler arasında, İskele Belediyesi As Başkanı Mahmut Yılmazoğulları, meclis üyeleri ve Müdür Vekilinin yanı sıra Beyarmudu Belediye Başkanı İlker Edip de vardı.

Birbirine aşık iki gencin kavuşma hikayesinin de konu edildiği ve Kıbrıs halkının trajikomik geçmişini, sıkıntısı ve varoluş mücadelesini bir dolantı komedyası ile seyirciye sunduğu belirtilen oyunun Yönetmeni İzel Seylani, Nor&Betmez’i iskeleli tiyatro severlerle buluşturmaktan duyduğu heyecanı ve mutluluğu dile getirdi. 

Seylani’ye konuşmasının ardından İskele Belediyesi Asbaşkanı tarafından teşekkür plaketi ve çiçek takdim edildi.

Edip: İskele benim için yarı bir yere sahip

Beyarmudu Belediye Başkanı İlker Edip de konuşmasında, İskele’nin kendisi için ayrı bir yere sahip olduğunu söyledi,  oyunlarını İskele’de izleyiciyle buluşturmalarına vesile olan İskele Belediye Başkanı Hasan Sadıkoğlu, meclis üyeleri ve belediye personeline teşekkürlerini sundu.

“Parsel Parsel” 17 Mart’ta

İskele Belediyesi’nin 1 Nisan’da sona erecek 9. Kültür Sanat Günleri, 17 Mart Cumartesi günü saat 20.00’de İskele AKM’de , Zalihe Susuzlu Tiyatrosu’nun ‘Parsel Parsel’ isimli oyunu ile devam edecek.

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


yükleniyor

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

YAZARLAR

tümü
    Takımlar O G B M Av P
1 YENİCAMİ AK 30 18 7 5 30 61
2 DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK 30 17 6 7 19 57
3 GAÜ ÇETİNKAYA TSK 30 16 7 7 15 55
4 BİNATLI YSK 30 14 8 8 15 50
5 MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK 30 12 12 6 11 48
6 BAF ÜLKÜ YURDU 30 12 9 9 20 45
7 LEFKE TSK 30 13 5 12 16 44
8 CİHANGİR GSK 30 12 7 11 4 43
9 KÜÇÜK KAYMAKLI TSK 30 13 3 14 -1 42
10 MAĞUSA TÜRK GÜCÜ 30 11 8 11 7 41
11 TÜRK OCAĞI LİMASOL 30 13 2 15 2 41
12 L. GENÇLER BİRLİĞİ SK 30 10 7 13 -8 37
13 GENÇLİK GÜCÜ TSK 30 10 4 16 -25 34
14 YALOVA SK 30 6 7 17 -23 25
15 YENİ BOĞAZİÇİ DSK 30 5 9 16 -35 24
16 OZANKÖY SK 30 4 7 19 -47 19
yukarı çık