banner6

Ölümü sevenlerini yasa boğdu

banner37

Ülkemizin sevilen ismi Mustafa Gürsoy, hayatını kaybetti.

Ölümü sevenlerini yasa boğdu
banner151

Ülkemizin tanınmış müzisyenlerinden Mustafa Gürsoy, yaşamını yitirdi. Geçtiğimiz hafta kalp krizi geçiren 46 yaşındaki Mustafa Gürsoy, tüm çabalara rağmen hayata tutunamadı. Gürsoy, Sıla 4 elemanlarından Ferahzad Gürsoy’un da oğluydu…
Gürsoy’un cenazesi bugün öğle namazının ardından Lefkoşa Mezarlığı’na defnedilecek.

Sanatçılar mesaj yayınladı

Mustafa Gürsoy’un vefatı sanatçı dostlarını da üzdü. Birçok kişi resmi Facebook hesabından onun için mesaj yazdı.
Çilem Şahan: Seni özleyeceğiz Musti. Güle güle güzel insan. Mekanın cennet olsun ışıklar içinde ol.
Akın Zabit: Eski dostum, sahne arkadaşım, piyanist Mustafa Gürsoy’u kaybettik, çok üzgünüm. Ailesi ve tüm sevenlerinin başı sağ olsun. Mekanın cennet olsun Mustafam seni unutmayacağım.
İbrahim Özduran: Bu nasıl bir acı haberdir yarabbi. Yıllarca çalıştık. Çok tartıştık çok şeyler paylaştık. Bu acı haber yalan desin birisi lütfen. Piyanist arkadaşımız Mustafa Gürsoy’u kaybetmişiz. Tüm müzisyen sanatçı ve halkımızın başı sağ olsun.
Özlem Sultan: Eski dostum seninle yıllarca aynı sahnelerde beraberdik. Her şey boş, ne diyebilirim yolun sonu bu galiba. Sahnede kiminle kavga edeceğim… İçim acıyor unutmayacağız seni arkadaşım nurlar içinde yat.
Selen Saygı: Şok içindeyim. 20 yıllık dostum Mustafa Gürsoy’u kaybettik. Olmadı be Mustim olmadı daha yürüyeceğimiz çok yol vardı. Hayatın ne kadar anlamsız olduğunu bir kere daha anladım... Allah rahmet eylesin mekanın cennet olsun.
Selen Selenada: Şaka mı bu Mustafa daha geçen hafta aramıştın beni bir iş için. Biraz kırgındık birbirimize ama sen arayınca her şey çözülüvermişti şaşırmıştım o an. İçine mi doğdu gitmeden bütün kırgınlıklarımı çözeyim demek... Böyle mi yapılır şimdi. Seni hiç unutmayacağız nurlar içinde uyu... Tüm Kıbrıs müzik piyasasındaki arkadaşlarım ve yakınlarına başsağlığı diliyorum. Nurlar içinde uyu Mustafa Gürsoy.
Fatih Sultan: Derin üzüntü veren bir haberle güne başladım... 90'lı yıllarda başlayan sanat arkadaşlığımızı günümüze kadar taşıdığımız değerli dostum, kıymetli sanatçı arkadaşım Mustafa Gürsoy’u kaybettik. Işıklar içinde uyu güzel insan, sende artık hatıralarımın ve kalbimin en güzel yerinde yaşayacaksın.
Nigar Muradova: Olmadı bu gidişin Mustafa Gürsoy, her gün durumunu sorduk kontrol altındaydın, bir ışık vardı geri dönmeye hayata bağlanmaya erken gidişin sarstı bizleri, sevenlerinin gözü seni arayacak, değerli dost, değerli insan ve de değerli müzisyen arkadaşımız, abimiz.
 

 

Güncelleme Tarihi: 05 Kasım 2016, 11:17
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner75

banner88

banner110