Semral Öztan Portreleri

banner37

Nihal Sakarya ve Nilgün Altıntaş Çolakoğlu’nun objektifinden;

banner87
Semral Öztan Portreleri
banner90
banner8

Kıbrıs Fotoğraf Sanatı Derneği üyelerinden Nihal Sakarya, Nilgün Çolakoğlu, Ahmet Dağbaşı, Nurettin Şehitoğlu, Cem Cengiz, Hasan Darçın, Özhan Özatay, Emre Gürsev, Emine Üzmez, Mete Algün, Cahit Arkut, Mehmet Türkelman, Yıltan Taşçı, Emel Sefer, Nilgün Ortaş, Ahmet Haraç, Mehmet Gül, Derviş Beyit, Hasan Okanar, Aliye Bozdağ ve Ayşe Ruh Oğuz; geçen yıl 11 usta sanatçımızla çalışıp “Sanat Çınarlarımız” adıyla mükemmel bir sergi ve belgesel sergi kataloğu hazırladı.
   “Sanat Çınarlarımız” fotoğraf sergisi, 4 Aralık 2018’de Lefkoşa Atatürk Kültür Merkezi Sergi Salonu’nda beğeniye sunulmuştu. Her fotoğrafçının beşer fotoğrafından oluşan ve toplamda 105 fotoğrafın yer aldığı sergide; değerli sanatçılarımız Semral Öztan, Mustafa Tozakı, Aytaç Çağın, Emin Çizenel, Arman Ratip, Orbay Deliceırmak, Musa Kayra, Yaşar Ersoy, Mehmet Ertuğ, Salih Oral ve İsmail Bozkurt’un çekilen fotoğrafları sanatseverlerle buluştu.
   Bugünkü seçkimde, Nihal Sakarya ve Nilgün Altıntaş Çolakoğlu’nun “Sanat Çınarlarımız” sergisindeki Semral Öztan portrelerini beğeninize sunuyorum.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75