banner6

SER-SAD Türk Müziği Korosu, ilk konserini verdi

banner37

Serdarlı Sağlık ve Kültür Derneği (SER-SAD), yönetim kurulunun başlattığı yetişkinler Türk Müziği Korosu ve çocuklar korosu konseri önceki akşam Serdarlı Belediye Gazinosunda gerçekleşti.

SER-SAD Türk Müziği Korosu, ilk konserini verdi
banner151

Gecenin başlangıcında Serdarlı Sağlık ve Kültür Derneği Başkanı İsmihan Yorgancı, seyircileri selamlayıp, başta çocuklar korosu şefi Zehra Bayraktaroğlu Durak’a, Yetişkinler Türk Korosu Şefi Murat Çırakoğlu’na, gecenin gerçekleşmesinde emeği geçen herkese teşekkür etti. Serdarlı Belediye Başkanı Halil Kasım da emeği geçen herkese teşekkür ederek, konseri izlemeye gelen dinleyicilere, keyifli bir gece diledi.
Şef Murat Çırakoğlu, konserin başlangıcında yaptığı konuşmada Serdarlı’da bulunmanın bir ayrıcalık olduğunu dile getirirken, çalışmalarda tanıma fırsatı bulduğu bölge insanının samimi, paylaşımcı yaklaşımından mutlu olduğunu dile getirdi.
Serdarlı ve bölge halkının keyifle dinlediği konser, Serdarlı muhtarı Ahmet Serdar’ın ve Belediye Başkanı Halil Kasım’ın,  Şef Bayraktar Durak’a, Şef Murat Çırakoğlu’na, koristlere ve müzisyenlere takdim ettiği, bölgenin simgesi sesta hediyeleri ile taçlandırıldı.


  

Güncelleme Tarihi: 09 Eylül 2022, 13:03
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110