Yeni ürün, Joander Santos’un müzikleri eşliğinde tanıtıldı

banner37

banner87
Yeni ürün, Joander Santos’un  müzikleri eşliğinde tanıtıldı
banner90
banner8

Murat OBENLER

   Ülkemizde gerçekleştirdikleri büyük yatırımla şarap üretimi, yapımı ve satışı konusunda önemli bir noktaya gelen ve ülke tanıtımına da ciddi katkıda bulunan Etel Şarapcılık, yeni ürünü olan Etel pembe şarabı, Brezilya ezgileri eşliğinde tanıttı. 

   Gillham Vineyard Otel’de gerçekleşen tanıtımda sahne alan Brezilyalı genç sanatçı Joander Santos ve İsrailli saksafon sanatçısı Lenny Sendersky, Brezilya’dan dünyaya yayılan ve caz ile samba türlerinin karışımı olarak bilinen Bossa Nova ve samba müziğinin en güzel eserlerini seçkin konuklar için seslendirdi. Birçok farklı ülkeden konuğun katıldığı Otel Roof’unda yer alan tanıtım etkinliğinde misafirler hem ilk kez Etel Pembe şarabının tadına baktı hem de Santos-Sendersky ikilisinin keyifli müzikleriyle güzel bir pazarı akşamı yaşadı.

   Etel Şarapcılık, Gillham Vineyard Boutique Hotel ve Gillham's Wine Culture Turizm Merkezi kurucularından Benzie Friedman Etel ailesine yeni bir ürün daha katmanın gururunu yaşadıklarını söyleyerek şarap üreticisi Lın Gold başta olmak üzere tüm çalışanlara teşekkür etti.

   Her geçen gün biraz daha büyüyen Etel Şarapcılık’ın Kıbrıs’ta Ilgaz’da bulunan kendi bağlarında yetiştirilen üzümlerden yapıldığını belirten Friedman, bu güzel üzümü kaliteli şaraplara çevirerek Etel markasıya tüm dünyaya pazarlamayı sürdüreceklerini kaydetti. Friedman Brezilya’dan tanıtıma katılan Joander Santos’a da çok teşekkür ederek Etel Caz’ın farklı ülkelerden önemli sanatçıları ağırlamayı sürdüreceğini de sözlerine ekledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75