banner6

19 yaş küçük sevgilisi Ebru Gündeş'i yalnız bırakmıyor

banner37

19 yaş küçük sevgilisi Ebru Gündeş'i yalnız bırakmıyor
banner151 banner143

Reza Zarrab ile yasak aşk iddialarının gölgesinde boşanan Ebru Gündeş'in yeni aşkı belgelenmişti.

Ebru Gündeş'in Iraklı zengin işadamı Rassan Khoshnaw aşk yaşadığı haberleri geçtiğimiz haftalarda büyük ses getirmişti.

Magazin kulislerinde konuşulan aşk dedikoduları hakkında Ebru Gündeş sessiz kalırken, Kuzey Iraklı işadamı Rassan Khoshnaw, ünlü şarkıcının hiçbir sahnesini kaçırmıyor, onu hep en ön masadan izliyordu.

Sonunda Ebru Gündeş ile sevgilisi Rassan Khoshnaw'dan sarmaş dolaş aşk pozu geldi. Aradığı aşkı 19 yaş küçük sevgilisi Rassan Khoshnaw'da bulan Ebru Gündeş'in yeni ilişkisiyle ilgili yeni detaylar ortaya çıktı.

Gündeş'e karşı çok tutkulu bir aşk hisseden Khoshnaw, şarkıcıyı hiç yalnız bırakmıyor. Ebru Gündeş'in bir süredir kendisinden 19 yaş küçük Iraklı iş insanı Rassan Khoshnaw ile birlikte olduğu iddia ediliyordu.

Konuyla ilgili açıklama yapmaktan kaçınan Gündeş'in yeni sevgilisiyle ilk karesi ortaya çıktı. Çift, sarmaş dolaş poz verdi. Iraklı iş insanının, Gündeş'i yakından takip ettiği ve tüm konserlerini en ön masadan izlediği ortaya çıktı. 2021 yılında 11 yıllık evliliğini bitiren Ebru Gündeş, Iraklı iş insanı Rassan Khoshnaw ile yeni bir aşka yelken açtı.

Ebru Gündeş, geçtiğimiz sene çocuğunun babası Reza Zarrab ile 11 yıllık evliliğini noktalamıştı. 47 yaşındaki Ebru Gündeş, gönlünü 28 yaşındaki Kuzey Iraklı genç işadamı Rassan Khoshnaw'a kaptırdı.

Güncelleme Tarihi: 09 Haziran 2022, 16:38
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110

banner104