banner6

23 Nisan'da çocuklara kitabını imzaladı

banner37

23 Nisan'da çocuklara kitabını imzaladı
banner150 banner151 banner143

Coşkun Sabah iki ay önce piyasaya çıkan “Coşkun Sabah – Anılar” adlı kitabının ikinci imza gününü 23 Nisan’da Ankara’da Nata Vega AVM’de gerçekleştirdi. Hafta sonuna denk gelen imza gününe aileler çocukları ile birlikte katıldılar. Çok sayıda hayranının ilgi gösterdiği imza gününde kitap imzalatmak için uzun kuyruk oluştu. Ünlü sanatçı 23 Nisan nedeniyle çocuklara öncelik “Önce çocuklar gelsin” dedi…

Müzik dünyasının usta ismi besteci yorumcu ud virtüözü Coşkun Sabah Ankara’daki imza gününde 7’den 77’ye hayranlarının akınına uğradı. Müzik dünyasında besteleriyle pek çok hit şarkıya imza atan sanatçının hayatını anlatan “Coşkun Sabah – Anılar” adlı kitabı da geçtiğimiz ocak ayında Mona Kitap etiketiyle piyasaya çıkmıştı. Didem Abidin ve Selahaddin Abidin’in birlikte kaleme aldıkları ve büyük ilgi gören kitabın ikinci imza günü ise Ankara’da düzenlendi. Nata Vega AVM ve Ada Kitabevi’nin ortak gerçekleştirdiği imza gününde hayranları ile birlikte olan sanatçı yaklaşık iki yüz kitap imzaladı. İmza gününün 23 Nisan’a denk gelmesi nedeniyle ailelerin çocukları ile geldikleri etkinlikte keyifli anlar yaşandı. Çocuklara da yakın ilgi gösteren sanatçı “Bugün 23 Nisan çocukların önceliği var. Kitapları bugün çocukların isimlerine imzalayacağım” dedi.

Ankara’daki hayranları ve kitapseverlerle bir süre sohbette eden sanatçı kitabının ilgi görmesinden dolayı çok mutlu olduğunu söyleyerek “Bu kitap hem benim hayatımı hem de ülkemizin müzik eğlence dünyasının renkli dünyasına ışık tutuyor. Çok keyifli bir kitap oldu” dedi. İmza sonrasında Coşkun Sabah, Ada Kitabevini ziyaret edip, çalışanları ile sohbet etti.

YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110