300 bin TL'lik konser

banner37

Kıbrıslı sanatçı Ziynet Sali, Harbiye Sahnesi’nde görsel şov yaptı

300 bin TL'lik konser
banner90
banner99

Güller, alevler ve renkli görsellerle bezeli Harbiye Sahnesi’nde “Aşk” temasını işleyen Kıbrıslı sanatçı Ziynet Sali, büyük beğeni topladı.

6 adet led ışıklı kaburga, 4 katlı ışıklı döner sahne, led ekran için özel olarak hazırlanmış videolar, ışık gösterisi ve lazer şov için yaklaşık 70 kişilik ekip çalıştı. 300 bin TL’ye mal olan konseri yaklaşık 5 bin kişi izledi.

Konsere pasta şeklindeki platform üzerinde, güllerle bezeli Tanju Babacan tasarımı elbisesiyle, Sezen Aksu imzalı son hiti “Deli Divanenim”i seslendirerek başlayıp, “Bu yıl konseptimiz Aşk. Bu gece kırmızılar ve güller eşliğinde aşk şarkılarımızı söyleyip aşkı paylaşacağız. Her günümüz aşkla dolsun” dedi.

Nihat Odabaşı, Şeyda Çoşkun, Tanju Babacan, Raisa & Vanessa, Sadri Alışık Akademisi’nin usta isimleri bu konser için bir araya geldi. Sali’nin stili Raisa & Vanessa ve Tanju Babacan tarafından oluşturuldu, ünlü tasarımcılara ait 3 farklı kostüm giydi. Sadri Alışık Akademisi’nin usta isimleri her şarkı için özel drama sekansları hazırladı. Nihat Odabaşı yönetmenliğinde özel tasarımlarla dev led ekranlarda tam bir görsel şölen yaratıldı.

Şeyda Çoşkun tarafından kişiye özel hazırlanan özel beslenme listesiyle hazırlandığı fit görünümü göz doldurdu.

banner134

300 kişilik çocuk senfoni orkestrası sahnede Ziynet Sali’ye eşlik etti. Bursa Emine Örnek Okulu öğrencilerinden oluşan 100 kişilik müzisyen ve 200 kişilik vokal grubunun yer aldığı çocuk orkestrası Ziynet Sali ile 5 şarkı seslendirdi.

Son hiti Hadi Hoppalara’yı birlikte seslendirdiği ünlü Youtuber Berk Çoşkun ile sahnede mini bir şov sergileyip düet şarkılarını seslendirdi. Britney Spears, Mariah Carey, Craig David gibi dünyaca ünlü sanatçılarla da çalışan ünlü aranjör Anthony Marshall ile geçtiğimiz yıl yayınlanan “Magic” isimli şarkılarını 20 kişilik bir dans ekibiyle seslendirdi. 
 

Güncelleme Tarihi: 04 Ekim 2018, 10:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75