banner6

8. Pantene Altın Kelebek Ödülleri sahiplerini buldu

banner37

Hürriyet okurlarının oylarıyla belirlenen 'Pantene Altın Kelebek Ödülleri' Zorlu PSM’de düzenlenen görkemli bir törenle sahiplerini buldu.

8. Pantene Altın Kelebek Ödülleri sahiplerini buldu
banner99

Hürriyet okurlarının oylarıyla belirlenen 'Pantene Altın Kelebek Ödülleri' Zorlu PSM’de düzenlenen görkemli bir törenle sahiplerini buldu.

Sinema, televizyon ve müzik dünyasının nabzını tutan, Türkiye’nin en uzun soluklu ödül organizasyonu Pantene Altın Kelebek Ödülleri’nin 48’incisi düzenlendi. Zorlu PSM’de gerçekleşen görkemli tören kırmızı halı seremonisiyle başladı.

Çağla Şıkel ve Cem Davran’ın sunduğu 48. Pantene Altın Kelebek Ödül Töreni, Türkiye’nin yıldız isimlerini aynı çatı altında buluşturdu. Görkemli gecede ünlü isimler Altın Kelebek'lerine kavuştu.

Nilsu Berfin Aktaş, Özgü Kaya ve Su Burcu Yazgı Coşkun ve Tero Emir Tekin Pantene Yıldızı Parlayanlar Ödülü'nü Demet Özdemir'in elinden aldı.

EN İyi Kadın Oyuncu - Pınar Deniz (Yargı / Kanal D)

En İyi Erkek Oyuncu - Kaan Urgancıoğlu (Yargı / Kanal D)

En iyi dizi - Yargı (kanal d)

En İyi Komedi Dizisi Erkek Oyuncu - Feyyaz Yiğit (Gibi - Exxen)

EN İyi Gündüz Kuşağı Programı- Müge Anlı İle Tatlı Sert (Atv)

En İyi Kadın Sunucu - Müge Anlı (Atv)

En İyi Erkek Sunucu - Kenan İmirzalıoğlu (Kim Milyoner Olmak İster - Atv) /

Yaşam Boyu Onur Ödülü - Emel Sayın

En İyi Erkek Şarkıcı - Edis

En İyi Kadın Şarkıcı - Zeynep Bastık /

En İyi Arabesk Fantezi Müzik Kadın Şarkıcı - Ebru Yaşar

En İyi Arabesk Fantezi Müzik Erkek Şarkıcı  -Bilal Sonses /

En iyi çocuk oyuncu - Azra Aksu (Bir küçük gün ışığı - Atv) /

En iyi internet dizisi - Dünyayla Benim Aramda (Disney Plus)

En iyi yönetmen - Ali Bilgin (Yargı - Kanal D)

En iyi senarist - Sema Ergenekon (Yargı - Kanal D)

En İyi Influencer - Youtuber - Ceyda Kasabalı - Fırat Albayram (Noluyo Ya)

En İyi Dijital İçerik - Hasan Can Kaya(Konuşanlar - Exxen

En İyi Dizi Çifti - Su Burcu Yazgı Coşkun - Onur Seyit Yaran ( Kardeşlerim - Atv)

En İyi Yarışma - Masterchef (Tv8) /

En iyi Magazin Programı – Müge ve Gülşen’le 2. sayfa (tv8)

Başarı Ödülü – Şarkılar Bizi Söyler / Polat Yağcı

En İyi Romantik Komedi Dizi  - Aşk Mantık İntikam (Fox) /

En İyi Romantik Komedi Dizisi Kadın Oyuncu – İlayda Alişan / Seversin (Kanal D)

En İyi Romantik Komedi Dizisi Erkek Oyuncu – Burak Yörük / Seversin (Kanal D)

En İyi Halk Müziği Kadın Şarkıcı – Şevval Sam

Azerbaycan’ın Parlayan Yıldızı - Turana Huseynli /

En İyi Halk Müziği Erkek Şarkıcı – Resul Dindar

En İyi Rapçi - Sefo

En İyi Spor Programı – Yüzde Yüz Futbol - Rıdvan Dilmen – Murat Kosava

En İyi Çıkış Yapan Şarkıcı – Köfn

Yılın Şarkısı – Bi tek ben anlarım – Köfn

En İyi Müzik grubu – Dedublüman

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner104