banner6

9. Girne Kültür Sanat Günleri, Kolpa Konseriyle Sona Erdi

banner37

Girne Belediyesi’nin Bu Yıl 10’uncusunu Gerçekleştirdiği Girne Kültür Sanat Günleri Dün Akşam Sona Erdi

9. Girne Kültür Sanat Günleri, Kolpa Konseriyle Sona Erdi
banner99

Amfi Tiyatroyu dolduran Kolpa hayranları, grubun etkileyici sahne performansıyla keyifli saatler geçirdiler. Kendilerini dinlemeye gelen misafirlere coşkulu bir akşam yaşatan grup, kendi şarkılarından oluşan repertuarları ve birbirinden güzel şarkılarla final gecesine damga vurdular.

Girne Belediye Başkanı Nidai Güngördü, 10. Girne Kültür Sanat Günleri’ni, Girne Amfi Tiyatro’da iki yıl aradan sonra tekrar gerçekleştirmenin sevincini yaşadıklarını, tüm dünyada etkili olan Covid pandemisi nedeniyle ara verdikleri kültür sanat etkinliklerini tekrardan kent halkıyla buluşturdukları için mutluluk duyduğunu kaydetti.

Güngördü, belediye meclis üyelerinden oluşan kültür sanat komitesine, belediye çalışanlarına, program için son kararı veren belediye meclis üyelerine ve emeği geçen herkese teşekkür etti.

Güngördü ayrıca festivalin düzenlenmesinde emeği geçen, katkı koyan tüm kuruluşlara, Les Ambassadeurs Hotel ve yönetimine teşekkürlerini ileterek, “Sanat’ın Barışa, Hoşgörüye ve Sağlığa Vesile Olmasını Diliyorum” dedi.

YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner110

banner104