Açılışta ünlü yağmuru olacak

banner37

Akacan Holding bünyesinde bulunan “Elagance Projesi” yarın akşam açılışı yapılıyor

Açılışta ünlü yağmuru olacak
banner87

Akacan Holding Direktörü Bulut Akacan, KKTC piyasasındaki tüm ürünlerden daha kaliteli, daha iyi hizmeti sunmanın öncelikli hedefleri olduğunu söyledi.


“En iyi ürünü sunabilmek artık mümkün. Bunu anlatabilen bir proje gerçekleştirdik” diyen Akacan, Elagance Projesi’nde dört bloktan oluşan 360 konut bulunduğunu belirtti.


Residence projesi olarak hayata geçirdikleri yatırımın, kendi alanında yaşam olanağı sunduğunu ifade eden Akacan, tenis kortları, yüzme havuzları, sosyal yaşam alanlarıyla projenin kaliteli yaşam sunduğunu söyledi.


Bulut Akacan, Girne ilçesinde bulunan 2019, 2020 ve 2022 yıllarında teslimleri gerçekleştirilecek projelerinin, Akacan Elite, Akacan Cruise ve Akacan Premium olduğunu belirtti.


Yine 2022 yılında yapımı bitecek olan Girne merkezinde adanın en büyük alışveriş merkezi projesinin de hayat bulacağını ifade eden Akacan, eğitim sektöründe ise açılışını 2019 yılında gerçekleştirecekleri Akacan Teknik Üniversitesi Projesi’nin bulunduğunu söyledi.

 

Ajda Pekkan da açılışta olacak

 


Ayrıcalıklı yaşamın sunulacağı günde, ses ve ışık şovlarının yanı sıra günümüzde popüler olan video mapping gösterisi olacak.


Vakkas Altınbaş ve Bulut Akacan’ın konuşmasından sonra elektro keman sanatçısı Ceren Aksan sahne alacak.


Ünlü ticaret insanları ve sanatçılar Ajda Pekkan ile Serkan Kaya’nın da davetli olduğu tanıtım gününe halk da davet edildi.

Güncelleme Tarihi: 18 Temmuz 2018, 11:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER