banner6

'Ah Ulan Sevda' 

banner37

Kuzey Kıbrıs’ın en iddialı eğlencesini misafirlerine farklı bir güzellikle sunan Maxim Royal’de müzik dolu geceler tüm hızıyla devam ediyor.

'Ah Ulan Sevda' 
banner150

banner150 banner150

Son dönemlerde sahnede devleşen “genç prens’’ unvanıyla Kıbrıs gecelerinde iz bırakan Güven Yüreyi; hafta sonuna en güzel şarkılarıyla adını yazdırdı.

Alışılmışın dışında farklı bir repertuar hazırlayan Güven Yüreyi, geceye son dönemlerin en çok çalınanlar listesinde bir numaraya kadar yükselen “Ah Ulan Sevda’’şarkısıyla start verdi.

Ağırlıklı olarak pop şarkıların yer aldığı gecede izleyenlere farklı bir sürpriz yapan Güven Yüreyi, Türkiye’nin mega starı Tarkan şarkılarından oluşan özel bir bölüm sundu. Güven Yüreyi “Sadece dinleyin, kendinizi bana ve şarkılara bırakın’’diyerek romantik Tarkan klasiklerinden oluşan bir potpuri sundu.

Kendisini izlemeye gelen konuklardan tam not alan Güven Yüreyi, gece boyunca sürprizlere devam etti. Çok yakın bir zamanda piyasaya çıkacak olan maxi single çalışmasından; bir ayrılık hikâyesi olan duygusal şarkısı ‘İnanamam Buna Dayanamam’ı ilk kez sahnede canlı olarak izleyicileriyle buluşturdu. Ayrıca sahneden maxi single albümüne destek veren tüm ekibine ve özellikle Maxim Royal yöneticisi Arda Çancıoğlu’na özel teşekkürlerini sundu.

Gecede yine en güzel doğum günü kutlamaları yapıldı. Güven Yüreyi sahnede “Daha Kıbrıs’a gelmeden başarılarını duyduğum genç iş adamı Sayın Murat Tibuk’un doğum gününü kutlarım. Rabbim başarınızı daim etsin”’diyerek güzel dileklerini sundu.

Güncelleme Tarihi: 29 Mart 2017, 09:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner34

banner75

banner88

banner104