Aile boyu komedi geliyor

banner37

Çekimleri Kuzey Kıbrıs'ta devam eden “Müstakbel Damat”  filminden ilk kareler yayınlandı

banner87
Aile boyu komedi geliyor
banner90
banner99

Orhan İSMAİLOĞLU 

Sevilen isim İlker Ayrık’ın hem yönetmenliğini hem de başrolünü üstlendiği “Müstakbel Damat” filminden ilk görüntüler gün yüzüne çıktı. Çekimleri Kıbrıs’ta devam eden filmin başrollerini İlker Ayrık’la beraber usta oyuncu Erdal Özyağcılar ve Hande Soral paylaşıyor.  


Film, ani bir evlilik kararı sonrası müstakbel eşi Hasan'ı ailesiyle tanıştırmak için Kıbrıs'a getiren Sema, babası Çetin Ali ve müstakbel damat Hasan'ın yaşadıklarını komedi perspektifinden aktarıyor.

Oyuncu kadrosunda ayrıca Nilgün Kasapbaşoğlu, Yücel Erten, Bilge Şen, Suat Sungur gibi isimlerin yer aldığı film, 14 Şubat 2020 tarihinden itibaren seyirciyle buluşacak.

Filmin konusu şöyle:

  “Sema ve Hasan'ın mutlu giden bir ilişkisi vardır. Ancak onların yaşamı Sema'nın hamile olduğunu öğrenmesi ile bambaşka bir hal alır. Apar topar evlilik hazırlıklarına başlayan çift, Sema'nın hamile olduğunu kimseye duyurmadan evlenmeyi planlar. Hasan'ın yapması gereken ilk iş ise Kıbrıs'ta oturan Sema'nın ailesi ile tanışmak ve onları bu evliliğe razı etmektir. Vakit geçirmeden yola koyulan Hasan, yaşadığı türlü aksiliklere rağmen kayınperderi Çetin Ali'yi ikna edebilecek midir?”
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75