banner6

Ajda Pekkan'ın şarkılarıyla büyüdüm

banner37

“Demet Akalın benim takdir ettiğim ve yolundan gitmek istediğim bir isim. Kısa bir zaman da olsa Onu tanıma şansım oldu. Pırlanta gibi bir kalbi var.”

Ajda Pekkan'ın şarkılarıyla büyüdüm
banner99

Orhan İSMAİLOĞLU

 “Süper Kahraman” şarkısıyla adından söz ettiren Fulin geçtiğimiz günlerde ülkemizde verdiği konser öncesi sadece KIBRIS Gazetesi’nin sorularını içtenlikle cevapladı.

   Fulin “Ben eskilerden beri Ajda Pekkan’ı çok takdir ediyorum. Gerçekten mucizelerin insanı... Hâlâ 20’lik genç kız gibi gözüküyor. Disiplini ve iradesi azmi gerçekten ayakta alkışlanası. Bu sebeple de Süper Star zaten. Ajda Pekkan’dan sonra Demet Akalın benim takdir ettiğim ve yolundan gitmek istediğim bir isim. Kısa bir zaman da olsa Onu tanıma şansım oldu. Pırlanta gibi bir kalbi var ve her şeyin doğrusunu görebilecek kadar da zeki. Şarkı seçimleri ve kulağı çok iyi diye düşünüyorum, aynı şekilde şöhret yönetimini de çok iyi biliyor. Bu yüzden Demet Akalın 7 den 70 e herkesin dinlediği biri, O popun kraliçesi” dedi.

 

KIBRIS: Müzik hayatında, ‘bu şarkı benim albümde’ olmasını isteğin parça hangisi?

FULİN: Evet ilk kez ve de sanıyorum son kez dediğim bir şeydi. O da Güm Güm… Sahne aldığımda bu şarkıyı söylerken kendimden geçiyorum. Eğer bu şarkı benim olsaydı varacağım yere çok daha hızlı varabilirdim diye düşünüyorum.

 

KIBRIS: Seni Angelina Jolie ye benzetiyorlar…

FULİN: Daha önce de defalarca sordular. Dünyanın en güzel bir kadınına benzetilmek benim için gurur verici tabi ki ama benim hiçbir zaman böyle iddiam olmadı. Hiçbir zaman evet benziyorum da demedim. Benim zaten değişken bir suratım var. Bazen gerçekten inanılmaz benzediğimi ben de fark ediyorum ama bazen de hiç alakası olmuyor. Başkalarına da benzetiyorlar tabi ama Fulin olmak en büyük gurur duyduğum şey, iyi ki Fulin benim.

 

KIBRIS: Yeni single çalışması var mı?

FULİN: Bu aralar şarkı arayışı içerisindeyim. İsimli isimsiz birçok isimden şarkı ulaşıyor elime. Hepsini dinleyip değerlendirmeye çalışıyorum. Daha çok yaşadıklarımı anlatan ya da insanların duygularına dokunan bir şarkı seçmeye çalışıyorum. Çünkü ben ağladığımda bütün Türkiye benimle beraber ağladı ekranlarda. İşte o zaman anladım ki benim onlara bir borcum var. Beraber hissedeceğimiz ve duygulanacağımız, hep bir ağızdan söyleyeceğimiz bir şarkı yapmaya o anda karar verdim..

 

KIBRIS: Kimine düet yapmak istersin?

FULİN: En çok istediğim isim, Sezen Aksuydu sektöre girmeden önce. Sanırım hala da öyle değişmedi.

 

KIRBIS: Seni anlatan üç şey nedir?

FULİN: İstikrar, azim, merhamet.

 

KIBRIS: Sosyal medya senin için iyi mi kötü mü?

FULİN: İnsanlar bana saygı duyuyor… Benim için en önemli şeylerden biri de buydu, insanların bana saygı duyması ve arkamda olması. Ben Türk halkının gözlerinin önünde yaşadım bir şeyleri. Özel hayatıma dahil oldular, benimle beraber ağladılar, bana sahip cıktılar ve sosyal medyadan bana destek veriyorlar.. O yüzden sosyal medya benim için iyi. Bunun için şükürler olsun.

 

 

KIBRIS: Kıbrıs’ı nasıl buldun?

FULİN: Bu Kıbrıs'a ilk gelişimdi. İnsanlarını çok sevdim. Kıbrıs'ı çok sevdim, en kısa zamanda tekrar gelmek istiyorum. İstanbul'un karmaşasından sonra huzur bulduğum bir yer oldu.

 

 

KIBRIS: Fulin boş zamanlarında ne yapıyor?

FULİN: Boş zamanım pek olmuyor aslında çünkü sürekli kendimi geliştirme adına bir şeyler yapıyorum. Aynı zamanda oyunculuk eğitimim de var, bu yüzden sık sık projelerle alakalı toplantılar yapıyoruz. Kendi bestelerim ve sözlerim var, sürekli gitar çalıp yeni besteler üretiyorum kaydediyorum, onları ileride sizlerle buluşturmayı çok istiyorum. Bunların yanı sıra spor yapmayı ve meditasyonu çok seviyorum. Sağlıklı yaşamak hepimizin vücudumuza karşı hayat boyu bir görevi.

 

Güncelleme Tarihi: 15 Ocak 2017, 11:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner104