'Akacan Elegance'a görkemli açılış

banner37

Akacan Holding, modern hayatın tüm ihtiyaçlarına cevap verebilecek özelliklerle donattığı projesinde 400’e yakın aileyi konut sahibi yaptı

'Akacan Elegance'a görkemli açılış
banner87

Orhan İSMAİLOĞLU

Akacan Holding’in çok konuşulan ödüllü projesi “Akacan Elegance” dün akşam görkemli bir açılışla Girne’de “Hayata merhaba” dedi.

Geceye, 3. Cumhurbaşkanı Dr. Derviş Eroğlu, Ulusal Birlik Partisi Genel Başkanı Hüseyin Özgürgün, Girne Belediye Başkanı Nidai Güngördü’nün yanı sıra milletvekilleri, ünlü ticaret insanları, sanatçı Serkan Kaya ve birbirinden değerli davetliler katıldı.

Serkan Kaya’nın güzel şarkılarıyla renk kattığı davette, halk da ön sıralarda yerini aldı.

Ayrıcalıklı yaşam sunan Akacan Elegance projesinin açılışını Akacan Teknik Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Sedef Altınbaş Akacan organize etti. Gecede ses ve ışık şovlarının yanı sıra günümüzde popüler olan video mapping gösterisi ve elektro keman sanatçısı Ceren Aksan’ın şovuyla renkli bir açılış gerçekleştirdi.

Akacan: Kıbrıs’ta ilkleri başarıyoruz

Akacan Holding Yönetim Kurulu Başkanı Bulut Akacan, “Kıbrıs’ta ilkleri başarıyoruz” diyerek molozlarla dolu azgan tarlasına bugün tam 81 ceşit, 43 bin 400 adet bitki ektiklerini söyledi.

400’e yakın aileyi konut sahibi yaptıklarını ifade eden Akacan, 17 bin metrekare kapalı otoparkı, marketi, kuaförü, restoranları, çocuk bakım kulüpleri, tenis kortu, mini futbol ve basket sahaları, yürüyüş yolları, kapalı ve açık yüzme havuzları, saunası, jakuzisi, 10 bin metrekareye yakın spor salonu ile Kıbrıs’ta daha önce olmayan bir yaşam standardı sunduklarını vurguladı.

Akacan, modern hayatın tüm ihtiyaçlarına cevap verebilecek özelliklerle donatılmış yapılara, projelere imza attıklarını belirterek Kıbrıs’ı en son inşaat ve yapı teknolojileri kullanarak yeniden inşa ettiklerini söyledi.

Projede emeği geçen tüm takım arkadaşlarına, Akacan ve Altınbaş Ailesi’ne teşekkürlerini sunan Bulut Akacan sözlerine şöyle devam etti:

“Bu açılışı bu tarihte, yani 19 Temmuz’u-20 Temmuz’a bağlayan gecede yapmamız bir tesadüf değildir. Gurur gecemiz olan bugünü, bu eseri savaşarak bu ülkeyi, bu devleti, bu cumhuriyeti, bu toprakları bizlere kazandıran kahraman dedelerimize, atalarımıza, gazilerimize ve şehitlerimize armağan ediyoruz. Onlara diyoruz ki; boşuna savaşmadınız! Boşuna kanınızı akıtmadınız! Boşuna bu topraklar için canınızı feda etmediniz! Her karış toprağın, bu toprağın üzerine dökülen her damla kanın değerini bilen evlatlar ve nesiller geride bıraktınız.

Çok sevdiğim, kendime misyon olarak seçtiğim bir ayet ile konuşmamı bitirmek istiyorum ‘Emrolunduğun gibi dosdoğru ol!  Biz hep doğru olduk, hep bir çizgimiz oldu, inancımız oldu ve o doğrultuda bu hedefe ulaştık”.

Güncelleme Tarihi: 21 Temmuz 2018, 09:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER