banner6

Akdeniz akşamları bir başka oluyor

banner37

Akdeniz akşamları bir başka oluyor
banner151

Uzun süredir Merit Park Hotel de hizmet veren Fora Balık Restaurant bu yılda birbirinden muhteşem lezzetleri sizlerin beğenisine sunmaya devam ediyor.

Konumu itibari ile sizlere hem görsel şölen yaşatan hem de Akdeniz’in muhteşem lezzetlerini siz misafirlerinin ayağına getiren Fora Balık Restaurant; içerik, menü ve pişirim çeşitliliği ile hizmet vermeye devam ediyor.

Mavi ve beyazın muhteşem uyumu içerisinde, taverna müzikleri ve alaturka müziklerin hepsini dinleyebileceğiniz huzur dolu bir ortama sahip. Mevsim aralığına göre en taze ve lezzetli ürünleri bulabileceğiniz Fora Balık Restaurantta karides, deniz levreği, çipura, kalamar, lagos ve ahtapota kadar tatmak istediğiniz tüm lezzetleri ızgara, kömür ateşi ve tandır usulü pişirme şekilleriyle deneyebilirsiniz. Sadece ana yemek bazında değil geniş meze seçenekleri, birbirinden nefis ara sıcakları, ve tatlı seçenekleri ile Fora Balık Restaurant haftanın her günü hizmet vermektedir.

Fora Balık Restaurant, Akdeniz’in derin maviliği, günbatımının büyüleyici kızıllığı ve kulağınızı okşayan müzik eşliğinde akşam yemeklerinizin tadını doyasıya çıkarabileceğiniz bir adres.

YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner110

banner104