banner6

'Aleyna'yla düet yapmak istiyorum'

banner37

“Yalaza” dizisinin başarılı oyuncusu Ünal Zorer, Aleyna Tilki’ye övgüler yağdırdı

'Aleyna'yla düet yapmak istiyorum'
banner151

“Bu Toprağın Türküsü” adlı müzik yarışmasında birinci gelerek dikkatleri üzerine çeken Ünal Zorer, altın bileziklerini ikiye katladı.


Ayla Algan’dan oyunculuk dersleri alan genç şarkıcı, Yalaza dizisinde Doktor Uğur rolüyle de büyük beğeni topluyor.  ‘Yetenek Sizsiniz'de söylediği 'Gesi Bağları' performansı ile yıldızı parlayan Aleyna Tilki’nin tarzını ve sesini çok beğendiğini belirten Zorer, gönlünde yatan aslanı açıkladı.


Aleyna Tilki ile seslerinin birbirine çok yakıştığını belirten genç sanatçı, “Onunla bir türküde düet yapmak çok isterim. Seslerimizi çok uyumlu buluyorum. Aleyna ile aynı projede olmak benim için büyük bir mutluluk olur” diye konuştu.


Türkü performansıyla bir kesim tarafından eleştirilen Aleyna Tilki’ye destek veren Zorer, “Bu kadar insan beğenerek dinliyorsa doğru bir şey yapmıştır. Bir popçu asla türkü okuyamaz imajını yıkmak lazım. Beğenen dinler beğenmeyen dinlemez. Farklılık her zaman iyidir. Türk Halk Müziği için de iyidir. Pop kültürünü tamamıyla benimseyen bir kesme türkü dinletiyor ve sevdiriyor” dedi. 

Güncelleme Tarihi: 02 Kasım 2017, 11:22
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner75

banner110