Alican olmadan asla

banner37

banner87
Alican olmadan asla
banner90
banner99

Ünlü sanatçı Emel Sayın, Ramazan Bayramı kapsamında önceki akşam Kıbrıs’taki Nuh’un Gemisi Deluxe Hotel’de sahne aldı.

   Sahneye çıkmadan önce toteminden bahseden Sayın, “Dua ederim, namazımı kılarım, Allah kabul etsin… Annemin bana hediye ettiği küçük bir bebek vardı, adını da Alican koydum. ‘Alican’ı hiç yanından ayırma’ demişti, ben ilk sahneye çıktığımda annem böyle bir şey yapmıştı. Yıllarca dinleyicim de bilir, onu getirtirlerdi önce bebek çıkardı, mikrofonun üzerine koyarlardı. Sonra yıllar geçti bebek kayboldu. Annem 5 yıl önce vefat etti, yine bana bir bebek hediye etti. ‘Bunu benim için hep yanında taşı’ dedi. İşin olduğu zaman program yapacağım zaman. Alican hep yanımda… İnançlarımdan biri o… Annemi dinliyorum. Onu hatırlıyorum, dua ediyorum” dedi.

   Ünlü sanatçı Alican’ın yanımda olmasının başka bir nedeni yok diye konuştu. Turne işlerinden dolayı yoğun bir tempoda koşuşturduğunu söyleyen Sayın, “Bu yaz turnelerimiz var. ‘Başrolde Emel Sayın” adı altında.

   Konserler dışında yapmak istediğim şeylere vakit bulamıyorum. Kitap çıkarma durumum var. O çok askıda kaldı süründü… Birdenbire olacak. O olmadan ben ölmemeyi çok istiyorum. Şarkı istiyorum bir single çıkarmak istiyorum, bunlarla çok ilgilenemedim sallantıda ama mutlaka yapmak istediğim şeyler” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75