'Alışverişi sanatlabuluşturacağız'

banner37

Kuzey Kıbrıs’ta turizmin gelişmesinde baş aktörlerden biri olan Merit Turizm Grubu, şimdi de turizmin önemli kollarından biri olan alışveriş ile dikkat çekecek

banner87
'Alışverişi sanatlabuluşturacağız'
banner90
banner8

Girne’de Merit Royal Hotel içinde açılan Royal Shopping Arcade, Alsancak bölgesinde alışverişin yeni adresi olmanın yanında, Kıbrıslı sanatçıların eserlerini sergileyebilecekleri özel bir buluşma noktası olacak.


 Sekiz adet mağazadan oluşan Royal Shopping Arcade’in açılışı nedeniyle önceki gün Merit Royal Hotel’de bir etkinlik düzenlendi. Merit Otelleri Yönetim Kurulu Başkanı Hanzade Özbaş’ın ev sahipliğinde gerçekleştirilen etkinliğe, Kuzey Kıbrıs’tan ve Türkiye’den çok sayıda konuk katıldı.


 Aralarında Kıbrıs’a özgü ürünlerin de olduğu pek çok hediyelik eşya seçeneğinin bulunduğu mağazalardan misafirlerinin dışında tüm turistlerin de faydalanabileceğini belirten Hanzade Özbaş, “Merit markasıyla Kuzey Kıbrıs’ta turizmin çeşitliliği anlamında pek çok etkimiz oldu. Turizmin önemli kollarından biri olan alışverişi de bu çeşitliliğe dahil ederek daha düzenli hale getirmek için bu projeyi geliştirdik” dedi.


 Hanzade Özbaş, Royal Shopping Arcade’in aynı zamanda sanatın buluşma noktası olacağını da söyledi. Özbaş, “Kuzey Kıbrıslı sanatçıların eserlerinin sergilendiği özel bir alan yaratıyoruz. Sanatsal etkinliklerin yanı sıra Kuzey Kıbrıslı sanatçılara da destek olacağız. Merit Royal Hotel’de alışverişi sanatla buluşturacağız” dedi.

 

Merit markalı ürünler


Yaklaşık üç bin yatak kapasitesiyle Kuzey Kıbrıs’ın en büyük turizm grubu olarak önemli sayıda misafir ağırladıklarını ve “Merit ürünlerine” yoğun bir ilgi olduğunu da belirten Hanzade Özbaş, “Merit ürünleri, misafirlerimizin yakınlarına hediye olarak götürmek istediği pek çok eşyadan oluşuyor. Bundan da yola çıkarak kendi markamızla zengin bir ürün grubu oluşturduk. Merit markalı kupalardan tişörtlere, bilgisayar aparatlarından çantalara kadar onlarca çeşit ürünümüzü misafirlerimiz rahatlıkla temin edebilecek” dedi.

 

Kısmetce’de Feng Shui Ürünler


Royal Shopping Arcade’in dikkat çeken mağazalarından biri de spiritüel ev dekoru ürünleriyle Avrupa’da bir ilki gerçekleştiren Mesude Evliyazâde ve Pelin Bakkaloğlu’nun kurucusu olduğu Kısmetce oldu. Üç bin yıldır uygulanan, kuvvetli bir sanat ve bilim olarak kabul edilen Feng Shui sembollerinin, doğal objelerin, mitolojik serilerin ve uğurlu sembollerin de yer aldığı koleksiyon, konukların çok büyük beğenisini kazandı.

Güncelleme Tarihi: 20 Kasım 2017, 09:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75