Alpet Kıbrıs, en büyük kampanyasını gerçekleştiriyor

banner37

banner87
Alpet Kıbrıs, en büyük kampanyasını gerçekleştiriyor
banner90
banner99

Alpet Kıbrıs, 2012 yılından bu yana Alpet ClubCard sadakat kart programıyla gerçekleştirdiği onlarca kampanyanın en büyüğünü gerçekleştiriyor.

Bu kampanya ile onlarca markadan yüzlerce ödülün yanı sıra anlık akaryakıt hediyesi, 2018 model Jeep Renegade ve Selba Homes işbirliği ile ev hediye ediliyor.

Alpet ClubCard sadakat kart sisteminin ve kampanyanın tanıtımının gerçekleştirileceği basın toplantısı Merit Lefkoşa Hotel'de yapıldı.

Organizasyona Alpet üst düzey yetkilileri, kampanya koordinatörü Medialife Reklam & Organizasyon yetkilileri, Selba Homes üst düzey yetkilileri ve Kuzey Kıbrıs Turkcell üst düzey yetkilileri katıldı.

2012 yılında pos cihazları ile entegreli Alpet ClubCard sadakat kartı, bugün anlaşmalı Alpet akaryakıt istasyonlarında mevcut pompa üzeri otomasyon sistemi ile bire bir entegreli çalışan bir sadakat kart sistemi haline geldi.

ClubCard kullanan sadakat kart üyelerine özel arayüz ile bu otomasyon sistemi desteklenmiş ve alpetclubcard.com web adresinden kişi kendi ClubCard'ı ile ilgili tüm detayları güvenli şekilde kaydedebilecek, puan takibi yapabilecek ve Alpet ClubCard kampanyalarını takip edebilecek.

Alpet ClubCard sadakat kart programının kurulum sürecinden bu yana binlerce ödül kazandırdığını belirten Alpet CEO'su Ali Murat Yeşilyurt, "Bu kampanya tüm kampanyalarımızın en büyüğü. Alpet ClubCard'ın Kuzey Kıbrıs'ta en geniş sadakat kart programı olduğu bilinci ile tüm kitlelere kazandırma amacı ile çıktığımız bu yolda, bugün Türk koçanlı bir ev, lüks bir araba, binlerce litre akaryakıt ve onlarca markadan yüzlerce ödül kazandırma hedefi ile kampanyamızı çok yakında başlatmanın heyecanını yaşıyoruz. Bu kampanya bir hayaldi ve gerçek oluyor!" dedi.

Toprak: ClubCard ile kazancınız bol olacak

Alpet Kıbrıs Ülke Müdürü Mehmet Fatih Toprak, “60 bin üyesiyle Kuzey Kıbrıs'ın en geniş sadakat kart platformu olan Alpet ClubCard sektörün öncü markası Alpet'in kazançlarla bütünleştirdiği bir platform haline gelmiştir. ClubCard ile bol kazancınız olacak. Anlaşmalı Alpet istasyonlarından her akaryakıt alışverişiniz öncesi ClubCard'ınızı kullanmayı unutmayın" dedi.

Selba Homes Yönetim Kurulu Başkanı Derviş Ata Tahiroğlu da Alpet ve Medialife gibi büyük markaların yer aldığı dev kampanyanın bir parçası olmaktan gurur duyduklarını söyledi.

uzey Kıbrıs Turkcell Satış ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Ozan Çağlar Aslan, “Müşteriye ve müşteri sadakatine yatırım yapmayan markaların artık dünyada ayakta kalması pek mümkün değil” dedi.
 

Güncelleme Tarihi: 21 Temmuz 2018, 12:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner75

banner108