Alsaloussi: “Hakkımda çıkan kötü haberler beni üzdü”

banner37

Alsaloussi: “Hakkımda çıkan kötü haberler beni üzdü”
banner8

Şeyma Subaşı ile yaşadığı ilişki ile tanınan Mısırlı Mohammed Alsaloussi, ilişkisi ve hakkında söylenen dolandırıcı iddiaları hakkında ilk kez konuştu. Meedo olarak anılan Alsaloussi, "Şeyma Subaşı ile ilişkiyi bitiren bendim" diyerek, dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Dikkat çeken açıklamalarda bulunan Meedo; "Ben kimseye zarar vermedim. Bu dünyada çıkıp, Meedo bana zarar verdi, kötü bir şey yaptı" diyecek tek bir insan yok. Bu nedenle çok üzgünüm. Hatta daha da üzücü çünkü ilişkim bitti. Ve Şeyma ile ilişkinin bitmesini isteyen bendim" ifadelerini kullandı.

banner134
Şeyma'ya kredi kartı verdiğini ve harcamalarının hepsinin arkadaşına belgelediğini açıklayan Meedo, Şeyma Subaşı'nı sevdiğini, aksi halde bu kadar fedakârlıkta bulunmayacağını dile getirdi.

Subaşı'nın sosyal medyada her detayı yayınlamasını, insanlara gösterip, hayatını ortada yaşamasından rahatsız olduğunu açıklayan Meedo, "Ben bundan hiç hoşlanmadım. Paylaştığı hayat Şeyma ve Melisa için çok güzel bir hayattı" dedi.

Bir çocuk annesi Şeyma Subaşı'nın bu tarzına saygı duymaktan başka bir şey yapmadığını ve bu nedenle hakkında medyada hakkında, kötü biri olduğu; dolandırıcı olduğuna dair yazılar çıktığını, bunun da kendisini üzdüğünü ifade etti.

Güncelleme Tarihi: 17 Temmuz 2021, 12:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75