'Arap atı gibiyim'

banner37

Bülent Ersoy, önceki akşam Kıbrıs Nuh-un Gemisi Deluxe Hotel'de sahne aldı. Sahne öncesi kameraların karşısına geçen Ersoy, derin göğüs ve sırt dekolteli siyah elbisesi ile dikkat çekti

banner87
'Arap atı gibiyim'
banner90
banner99

Takılarıyla her zaman adından söz ettirmeyi başaran diva lakaplı şarkıcının keyfine diyecek yoktu. Yoğun tempoda çalıştığını söyleyen Ersoy,"Arap atı gibiyim galiba, koştukça açılıyorum" diyerek espri yaptı.

 

“Demet'le Okan'ın barışmasına çok sevindim”


Demet Akalın'la Okan Kurt barışmasının kendisini çok mutlu ettiğini söyleyen Ersoy, “Demet Akalın'la Okan Kurt'un barışmasına çok sevindim. Ben hep söylüyordum, beni susturuyordu. Aman abla aman abla diyordu, çok isabetli bir karar verdi. Çünkü çocuk var. O çocuk zaten içine kapalı bir çocuk biliyorsunuz. Demet'in çocuğuna münhasır değil evlatlar anne ve babayı bir çatı altında görmek onlarla yaşamak isterler. Çok isabetli bir karar. Çok mutlu oldum, ayrıca çocuk çok efendi bir çocuk. İnsanların maddi durumları da bir şekilde zedelenebilir. Herkes için varittir. Ama bu demek değildir ki kişiliği asla tartışılmaz. Ben şahsım adına konuşuyorum, kim ne adına konuşursa konuşur onu bilemem, ama ben çok mutlu oldum" şeklinde konuştu.  

 

"Ben kabul etmedim"


Müslüm Gürses'in hayatını konu alan filmi izlemediğini söyleyen Ersoy, bombayı patlattı. Kendi hayatını film yapmak için teklif geldiğini söyleyen Ersoy, “ben kabul etmedim. Bülent Ersoy'un filmini yapmak o kadar kolay değil” diye konuştu.

 

"Klibi bu ay çekeceğim"


Tarkan'la yaptığı düet için klip çekeceğini söyleyen Ersoy, “Münasip yerlerimi kaldırırsam inşallah bu ay içerisinde klibi çekeceğim” dedi.


Tarkan'ın çocuğunu görmediğini söyleyen Ersoy, “bildiği bir şey vardır” şeklinde konuştu. Mega starın oğluna takacağı hediye sorulunca da şu şekilde cevap verdi:


Artık bilemiyorum. Halayım ya onu böyle bir gidip koklayayım. Hayırlı uğurlu olsun inşallah. Bende aileden biri olarak kabul ediyorum. Sanat camiasında biriyim. Hem gelin hanıma, hem bizimkine hayırlara vesile olan bir evlat olmasını diliyorum.


Sahnede iki saate yakın kalan Ersoy, hayranlarına seslenip, “Bu akşam Kıbrıs'ta yok yok. Beni tercih ettiğiniz için hepinize çok teşekkür ederim” diyerek seslenmeyi ihmal etmedi.

Güncelleme Tarihi: 03 Aralık 2018, 10:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75