banner6

Arda Turan bana asıldı

banner37

Ünlü futbolcu Arda Turan, Berkay'la geçtiğimiz akşam bir mekanda tartışarak burnunu kırdı. Olayla ilgili ilk açıklama Berkay'ın eşi Özlem Şahin’den geldi

Arda Turan bana asıldı
banner8

Ünlü futbolcu Arda Turan ile Berkay, arasında geçtiğimiz akşam yaşanan kavgayla ilgili, Berkay'ın eşi Özlem Şahin açıklama yaptı.

banner134


Özlem Ada Şahin, Arda Turan'ın kendisine “Evli olmasam seni kaçırmazdım. Çok güzel kızsın” dediğini iddia etti. Geçtiğimiz akşam saatlerinde Emirgan'da bir mekanda alevlenen tartışmanın ardından Arda Turan, Berkay'ın burnunu kırmıştı.


Berkay'ın eşi Özlem Ada Şahin’in açıklaması şöyle:


“Bir anda Arda koluma dokundu kulağıma eğildi ve 'Evli olmasam seni kaçırmazdım. Çok güzel kızsın' dedi. Ben de 'Ne diyorsun kendine gel' dedim. Berkay gördü ve duydu. Sonra Arda'nın kulağına eğilip 'Eşimi gönderiyorum şimdi erkek erkeğe konuşacağız' dedi. O anda bana döndü Berkay 'Hadi eve göndereyim seni' dedi. Ve tam kafasını çeviriyordu ki Arda o anda yumruğu patlattı. Bir anda oldu. Berkay asla bir kere bile dokunmadı ona. Bir kere bile vurmadı. Sadece sakin bir şekilde, Özlem'i göndereyim 'konuşacağız erkek erkeğe' dedikten sonra Arda yumruk attı.

Berkay'ı kanlar içinde çıkarttılar oradan. Direkt hastaneye götürdüler. Ya sesine bir şey olursa. Berkay sesi ile ekmek parası kazanan birisi. Olacak iş mi? Ben Arda'nın karısını tanıyorum. Selamlaşıyoruz, oturuyoruz, kalkıyoruz. Karısı hamile evde. Olacak iş mi?."

Güncelleme Tarihi: 11 Ekim 2018, 12:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88