Atatürk’ün sevdiği şarkıları söylediler

banner37

Klarnet virtüözü Hüsnü Şenlendirici ve Türk Sanat Müziği’nin güçlü yorumcusu Atakan Akdaş, Cumhuriyet Bayramı kutalamaları çerçevesinde Keyf-i Sefa'da sahne aldı

banner87
Atatürk’ün sevdiği şarkıları söylediler
banner90
banner8

Girne'nin en eski meyhanelerinden olan Keyf-i Sefa'da, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı, klarnet virtüözü Hüsnü Şenlendirici ve Türk Sanat Müziği’nin güçlü yorumcusu Atakan Akdaş'ın muhteşem konseriyle coşkuyla kutlandı.


Cumhuriyet bayramına özel olarak, en ince ayrıntısı düşünülerek organize edilen gecede, tüm mekan Türkiye ve KKTC bayraklarıyla süslenirken, Atatürk'ün sevdiği şarkıların yanı sıra, Atatürk'ün kendi el yazısıyla yazdığı özel bir menü de konuklara sunuldu.


Keyf-i Sefa'nın işletmecisi Ceren Çaycılar, “Özel bir geceye ev sahipliği yapmaktan onur ve gurur duyuyorum. Aylar öncesinden hazırlıklarını yaptığımız bu özel geceye katılan tüm misafirlerimize Cumhuriyet coşkusunu bizlerle yaşadıkları için teşekkür ediyorum” dedi.

Hüsnü Şenlendirici ise verdiği röportajda, “Keyifli bir ortamda, Cumhuriyet Bayramı’nı birlikte kutlamaktan dolayı çok mutluyuz" şeklinde konuştu. Şenlendirici, gece boyunca, Atakan Akdaş ile Atatürk'ün sevdiği şarkıları ve günümüzün sevilen şarkılarını yorumlayarak dinleyenleri mest etti.

Girne Karaoğlanoğlu'nda hizmet veren Keyf-i Sefa Meyhanesi, her gece fasıl eşliğinde, eşsiz lezzetlerle ve keyifli bir meyhane ortamında hizmet veriyor.


 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner75