banner6

Ateş kırmızısı

banner37

Avrupa Müzik ve Atlantis Yapım organizasyonuyla gerçekleşen “Muud Harbiye Açıkhava Konserleri” önceki akşam müziğin devlerinden Sibel Can’ı ağırladı.  Sahneye ateş kırmızısı bir elbise ve siyah duvakla çıkan Can, konserde giydiği Nur Yerlitaş imzalı iki kostümle hem göze hem kulağa hitap etti.

Ateş kırmızısı
banner151 banner143

Sibel Can

Konsere Sezen Aksu’nun ‘Beni Yak’ şarkısıyla başlayan Can’ı, oğlu Engincan Ural, Nur Yerlitaş ve Coşkun Sabah en ön sıradan izledi.


Oğlunu konuklar arasında gören Sibel Can ‘Ay oğlum gelmiş, Engincan lütfen foto çek ve paylaş. Sana özel poz vereceğim. Melisa olsa canlı yayın yapardı’ diyerek Engincan’a özel poz verdi.

 

Seyirciye teşekkür etti...


Sibel Can, kendisini asla yalnız bırakmayan seyircilere ise "sizlere nasıl teşekkür etsem az... Beni yine yalnız bırakmadınız. Dünyanın en büyük mutluluğu sizinle kalp kalbe, gönül gönüle, göz göze olmak. İsteklerinizi de alalım, bu akşam her şey içimizden geldiği gibi olsun” sözleriyle teşekkür etti.

 

Yerlitaş ile şakalaştı, Sabah'ın karşısında heyecanlandı...


Can, Coşkun Sabah’ın karşısında şarkı söylemenin zor olduğunu belirtti ve Sabah'a "sen beni sahnede izlemiş miydin Coşkun? Yıllarca çalışmaktan izleyemedi’ sözleriyle heyecanını dile getirdi.


Sibel Can ayrıca Nur Yerlitaş’la sürekli şakalaşarak, Yerlitaş'a, ‘Sen kesinlikle sahneye çıkmalısın, son assolist... Günay’da falan çıkmalısın, hatta albüm yapılmalı Nur Yerlitaş’a’ diye seslendi.

 

Elbise için teşekkür etti


Sanatçı ayrıca Nur Yerlitaş'a ‘ekranda bayıldım kendime, ne hoş çıkıyorum. Elbise müthiş’ diyerek Yerlitaş’a övgü dolu cümleler sarf etti.


Can’ın ‘Sevmek’ şarkısını slow bir şekilde yorumlaması ve cover’da bulunan Flamenko ezgilerde tülüyle dans etmesi ise alkış tufanı kopardı.

 

Coşku Rubato’yla doruğa çıktı


Can’ın, konserinin ikinci bölümünde ise, şimdiye kadar sayısız önemli sanatçının albümlerinde ve konserlerinde enstrümanları ile yer alan Fatih Ahıskalı, Özer Arkun, Göksun Çavdar ve Eralp Görgün’ün birlikte kurduğu ‘Rubato’ grubu sahne aldı.


Birlikte Lale Devri, Kaç Kadeh Kırıldı, Gözlerimde Donmuş İki Damlasın gibi şarkıları seslendiren Can ve Rubato büyük beğeni topladı.


Can ‘Büyük keyifle dinliyorum sizi beraber büyüdük, müzikle büyüdük. Huzurlarınızdayız, sevdiniz mi bizi böyle?’ diye seyirciye sorunca konuklar hep bir ağızdan ‘Evet’ diye bağırdı. Grup üyelerinden Fatih Ahıskalı ‘Sibel Can’ın sahnesinde karşınızda olmaktan onurluyuz. Ben şurada olan herkesin yaptığı şeyi yapmak istiyorum diyerek’ Can’a sarılıp öptü.  Konserin finalinde Can, kamerayı alarak hayranlarını kendisi görüntüledi.

Güncelleme Tarihi: 17 Ekim 2017, 11:10
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110

banner104