'Ateşböceği'ne bir ödül daha

banner37

“En Moda Uluslararası Ödül Töreni” yoğun katılımla Lord’s Palace Hotel’de gerçekleştirildi

'Ateşböceği'ne bir ödül daha

En Moda Prodüksiyon tarafından geleneksel olarak düzenlenen “En Moda Magazine Uluslarası Yılın En İyileri” ödül töreni Lord’s Palace Hotel ev sahipliğinde Odyssey Club'ta gerçekleşti.


Organizasyonda, dünyaca ünlü birçok isim ve KKTC'nin başarılı isimleri ödül aldı.


KIBRIS TV’de hafta içi yayınlanan Orhan İsmailoğlu’nun hazırlayıp sunduğu “Ateşböceği” programı gelen SMS’ler sonucunda “Yılın En iyi Eğlence Programı” ödülüne layik görüldü.


En Moda Uluslararası ödül töreni yerli ve yabancı kanallardan canlı olarak yayınlandı. Gecenin sunuculuğunu En Moda Magazine Direktörü Özer Akkeleş ve Hadiza Zakari üstlendi.


En Moda Dergisi Uluslararası Ödül Töreni’nde "Yılın En Şık Kadını" ödülünü İpek Akol, "Yılın En Şık Erkeği " ödülünü Yusuf İkinci aldı.


Gecede Ahmet Evan, Eda Kandulu, Ceren Koşar, Fahriye Özay, Orhan İsmailoğlu ve Buray gibi ülkemizin başarılı isimleri ödüle layık görüldü. Sanatçıların muhteşem şovları geceye renk kattı.


Lord’s Palace Hotel Odyssey Club ev sahipliğinde, Remax Golden, Poggenpohl Kitchen, Prenses Güzellik Salonu sponsorluğunda düzenlenen gecenin açılışını dünyaca ünlü isim Faydee ve dansçıları açılışı yaptı.


Gecede ödül alan iş adamları ve iş kadınlarının yanında birçok ülkeden ünlü isimler de ödüllerini aldı ve birbirinden özel şovlar sergiledi. Gecede Adam Clay, Buray, Eylem, Claydee, Super Sako, Anda Adam, Cira, Lucas Molina, Otilia, Lütfiye Özipek, Mario Joy, Andrea, Ian Burlak, DJ Sava & Carine, Deepside Deejays, Andrea D. sahne showlarını sergiledikten sonra ödüllerini aldı.

Güncelleme Tarihi: 24 Haziran 2018, 11:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER