Avon temsilcileri buluştu

banner37

Avon’un sonbahar yeniliklerinin ve kazanç fırsatlarının anlatıldığı, “İçimizdeki enerjiyi birlikte ortaya çıkaralım” sloganıyla yapılan tanıtım ve eğitim seminerine bin 500’ü aşkın temsilci katıldı

Avon temsilcileri buluştu
banner90
banner8

Orhan İSMAİLOĞLU

Avon temsilcilerinin motivasyonuna, kişisel gelişimlerine katkı koyan seminer, Yakın Doğu Üniversitesi 4. Salonda yapıldı.


Etkinlikte, sonbaharda Avon’un muhteşem yenilikleri ve fırsatlarının tanıtımının yanı sıra Başman Group of Companies Yönetim Kurulu üyesi Pınar Başman Süren “Krizi Fırsata Çevirmek” adlı sunum gerçekleştirdi, Kişisel Gelişim Uzmanı Bülent Gardiyanoğlu da “Hayallerin Gerçek Olsun” başlıklı bir konuşma yaptı.


Avon Kozmetik Direktörü Pınar Başman Süren, “Sadece satış değil, temsilcilerimizin gelişimine de katkı koyacağımız özel bir gün oldu. Sonbahara girerken içimizdeki enerjiyi Avon ailemizle birlikte ortaya çıkaracağız” dedi.

banner134

133 yıllık, global bir şirket olan Avon Kozmetik, ünlü isimlerle yaptığı işbirliklerine bu sonbahar bir yenisini daha ekledi. Dünyaca ünlü modacı Kenzo Takada’nın sadece Avon Kozmetik için 2 yıl süren çalışmaları sonucunda yarattığı Life Colours Parfümü kalbindeki manolyanın yarattığı etkisiyle hayata renk, tat ve doku kazandıran tüm duyuları canlandırıyor.


Life Colours’un yaratıcısı Kenzo Takada, Avon Kozmetik için yayınladığı mesajında “Parfümü sıktığınızda çevrenize yayacağınız mutluluk ve enerjiden herkes büyülenecek, keyfini çıkarın” diyerek parfümün pozitif etkisini dile getiriyor.

  Life Colours’un hem kadın hem erkek parfümlerin tanıtımının yapılacağı organizasyona keyifli danslarıyla Buse Demiralp’ın yönetimindeki Kangoo Jumps ekibi de renk kattı.


10 Eylül’den itibaren tanıtıma özel yüzde 35 indirimle satışa sunulan Life Colours parfümlerinde ayrıca çok özel fırsatla 1 alana, ikinci istediği Life Colours erkek veya kadın parfümü yüzde 65’ten fazla indirimle satışa sunuluyor.

 

Güncelleme Tarihi: 30 Eylül 2018, 09:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75