Avon yıldızları ödüllendiriliyor

banner37

Geçtiğimiz yılsonunda bin 700’den fazla satış temsilcisine ulaşan Başman Group of Companies-Avon Kozmetik, üstün başarı göstererek Avon Yıldızlar Kulübü’ne girmeye hak kazanan 70 temsilcisini kutlamak ve ödüllerini dağıtmak için yarın akşam Grand Pasha Otel Girne’de 150 kişilik özel yemek düzenleyecek

banner87
Avon yıldızları ödüllendiriliyor
banner90
banner8

Yıldızlar Kulübü’ne girmeye hak kazanan temsilcilere plaketleri ve Başman Group’un ithal ettiği hediye paketleri dağıtılacak.

İlk altıya giren temsilcilere, Haziran 2017’de her şey dahil dört günlük Türkiye tatili kazandıkları müjdesi verilerek, hediye çekleri dağıtılacak. Ayrıca, 2017 yılı hedefleri belirlenerek başarılı olanların yılsonunda kazanacakları hediyeler açıklanacak.

Gecede, İnci Moreket ve orkestrası sahne alacak.

Başman Group of Companies-Avon Kozmetik Direktörü Pınar Başman Süren, şöyle dedi:

“1886 yılında genç ve hırslı bir girişimcinin büyük, muhteşem bir fikri vardı. Kadınları güçlendiren bir dünya yaratmak. Bunun için Avon’u yarattı. Şimdi kadınlar, bu güzellik markasıyla sevdikleri ürünleri tanıdıkları kadınlara satarak, ekonomik özgürlüklerini kazanıyorlar. Bu büyük fikir, bu küçük şirketi milyar dolarlık global bir güzellik markasına dönüştürdü. 1 temsilciden 6 milyon temsilciye... Sadece kadınlara özel ürünler yapmak yerine; Avon kadınlar için şirket oldu”.
   Süren, Başman Group of Companies olarak Kuzey Kıbrıs’ta şu anda bin 700’den fazla satış temsilcisiyle büyük bir şirketi temsil etmekten gurur duyduklarını ifade etti.

Güncelleme Tarihi: 09 Mart 2017, 10:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75